Le Président

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Rádi si během své dovolené poležíte ve stínu stromů v hotelovém areálu? Chcete vyrazit do Tuniska, ale neradi byste bydleli v pustině? Hotel Le Président nabízí krásnou zahradu s bazénem a lehátky, takže tu budete mít stoprocentní komfort.

Hotel s krásnou zahradou

Hned vedle pláže byl vystavěn skvělý aquapark, ze kterého se vašim dětem určitě nebude chtít. Večery můžete trávit buď individuálně, nebo se účastnit tuniských večerů s karaoke, kabaretem či fakírskými čísly.


Poloha

Hotel Le Président je situován do severní části oblíbeného tuniského letoviska Hammamet, asi 50 metrů od pláže. Mezi hotelem a pláží se nachází krásný aquapark Flipper se spoustou skluzavek, tobogánů a možností skvělé vodní zábavy. Centrum Hammametu je vzdálené asi 6 km, město Nabeul leží asi 8 km daleko. Letiště v Monastiru je vzdálené cca 115 km, letiště v hlavním městě Tunis asi 75 km.

Kde se Le Président nachází?

Le Président leží v Tunisku.

Vybavení

Vybavení hotelu Le Président vám zajistí odpočinkovou i aktivní dovolenou - stačí si jen vybrat to pravé pro vás. V hotelovém areálu se nachází hlavní restaurace, 4 bary, jedna a la carte restaurace na pláži, diskotéka, směnárna, obchody a společenská (televizní) místnost. V hale a u hlavního bazénu se můžete zdarma připojovat k wi-fi. Součástí dalšího (převážně venkovního) vybavení jsou dva sladkovodní bazény s lehátky, slunečníky a osuškami, dva tenisové kurty, minigolf, hřiště na plážový volejbal či na basketbal, stoly na ping-pong nebo zařízení na minifotbal a na pétanque. Za extra poplatek si můžete pronajmout auto, půjčit čtyřkolku, vyzkoušet vodní sporty nebo zajít do salonu krásy.

Pokoje

Hotel nabízí svým hostům celkem 366 pokojů (215 v hlavní budově a 151 v zahradních bungalovech). Maximální obsazenost v hlavní budově je 3 osoby, v bungalovech pak většinou až 4 dospělé osoby. Součástí vybavení každého pokoje je vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou či sprchou, wc), satelitní televize, klimatizace, trezor a telefon. Za příplatek si můžete v hlavní budově zajistit pokoj s výhledem na moře. Za příplatek jsou i zrekonstruované bungalovy superior. Dětskou postýlku je možné získat do pokoje zdarma.

Pláž

Příjemná pláž s jemným zlatým pískem se nachází hned u hotelu. Hotelovým hostům jsou k dispozici lehátka, slunečníky i plážový bar (konzumace zde za poplatek).

Aktivity

V rámci all inclusive dovolené si kromě jídel a pití můžete užívat také spoustu zajímavých animačních aktivit (tenis, aerobik, vodní pólo, minifotbal, stolní tenis a minigolf), lehátka a slunečníky nebo připojení k wi-fi. V rámci večerních programů máte možnost zazpívat si v karaoke soutěži, zahrát si bingo nebo se podívat na kabaretní či fakírská vystoupení v rámci “tuniských večerů”. Vlastní animační programy tu mají i děti, pro které tu jsou také připravené hned tři zábavné kluby podle jejich věku (miniklub 4-7 let, junior klub 8-12 let, ado klub 12-16 let).

Jídlo

Z all inclusive nabídky hotelu Le Président budete nadšeni. Snídaně, pozdní snídaně, obědy, odpolední svačiny a večeře, navíc noční občerstvení na diskotéce a na hlavním baru. Těšit se můžete na pečivo, pizzu, sendviče, croissanty, zákusky a mnoho dalšího. Pokud jde o nápoje tuniské výroby, i tady je nabídka skutečně široká (voda, mátový čaj, filtrovaná káva, koncentrované džusy, stolní vína, piva, koktejly, perlivé limonády a další). A to vše v podstatě celý den. Konzumace v plážovém baru a na diskotéce (v nočním baru) je zpoplatněná.