Hotel Lardos Bay

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín
19.05.2020 - 23.05.2020 5 Letecky - Praha All Inclusive 13 990 Kč
VYBRAT TERMÍN

Vadí vám, že máte problém se při pobytu v zahraničí domluvit? Všude na vás mluví anglicky, ale vy ovládáte jiné jazyky? V hotelu Lardos Bay se zaručeně domluvíte.

Hotel šesti jazyků

Dohromady tu zaměstnanci ovládají hned 6 různých řečí, takže není problém najít někoho, kdo umí německy, rusky nebo francouzsky. Nebudete tak mít problém objednat si pití, jídlo a služby přesně podle vašeho gusta.


Poloha

Lardos Bay je příjemný tříhvězdičkový hotel, ve kterém se budete cítit jako doma. Nachází se v klidné oblasti Lardos, asi 1,5 km od centra této destinace. Na letiště to je odsud cca 60 km, stejně jako do hlavního města Rhodos Town. Pouhých 8 km daleko se nachází jedno z nejnavštěvovanějších míst na Rhodosu, městečko Lindos. Přímo u hotelu staví místní autobus a umožňuje snadné a rychlé cestování po ostrově.

Kde se Hotel Lardos Bay nachází?

Hotel Lardos Bay leží na Rhodu.

Vybavení

Ve vstupní hale najdete recepci se zaměstnanci, kteří ovládají hned šest jazyků: řečtinu, angličtinu, němčinu, italštinu, ruštinu a francouzštinu. Pokud tedy mluvíte alespoň jedním z těchto jazyků, nebudete mít žádný problém vykomunikovat si třeba využití prádelny a trezoru nebo pronajmutí vozu či kola (zpoplatněné). Dalšími součástmi hotelu jsou 2 bazény s lehátky a slunečníky (využití zdarma), restaurace, bar, bar u bazénu, televizní kout, herní prostor pro děti, parkoviště nebo minimarket. K hotelu patří také malý beauty salon, který nabízí služby, jako jsou masáže, manikúra nebo pedikúra. Využití internetového koutku, stejně jako připojení k hotelové wi-fi síti je zpoplatněné.

Pokoje

V klasických dvoulůžkových pokojích hotelu Lardos Bay najdete vlastní koupelnu s wc a vysoušečem vlasů, telefon, satelitní televizi a lednici. Pokoje jsou klimatizované, s vlastním balkonem nebo terasou a za poplatek v nich můžete využít i soukromý trezor. Do některých typů pokojů se dají doplnit až dvě přistýlky.

Pláž

Krásná písečná pláž s oblázky se rozkládá asi 200 metrů od hotelu. Součástí plážového servisu jsou lehátka a slunečníky, které můžete využívat za poplatek.

Aktivity

Hoteloví animátoři pro vás chystají soft animační programy, tematické večery i diskotéky (cca 2-3x týdně). Zdarma si můžete užít aktivity, jako je plážový volejbal a tenis, stolní tenis nebo boccia. Za biliár a videohry si musíte připlatit, stejně jako za péči v beauty salonu. Děti tu mají k dispozici vlastní bazén a hernu, pro ty úplně malé můžete dostat zdarma do pokoje dětskou postýlku. Přímo na recepci je možné si domluvit zapůjčení kola, motorky nebo auta a vyrazit poznávat okolní krásy Rhodosu.

Jídlo

Soft all inclusive, které hotel Lardos Bay nabízí, zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, dopolední zákusky, pizzu a focacciu (chlebovou pizzu) v baru u bazénu. Během jídla můžete dostat minerálku, víno, pivo nebo soft drinky, u snídaně navíc kávu, mléko, čokoládu, čaj nebo čerstvý džus. Hotelová restaurace chystá řeckou, italskou i mezinárodní kuchyni, každou středu navíc probíhá řecká noc s ouzem.