Klajdi

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Milujete posezení na venkovní terase při západu slunce a se sklenkou lahodného pití v ruce? V hotelu Klajdi si můžete tyhle báječné chvíle užívat třeba každý večer.

VENKOVNÍ BAR NA ZÁPADY SLUNCE

Kromě toho hotel nabízí pěkný venkovní bazén, prostorné moderní pokoje, klidnou oblast s borovicovým hájem a kus soukromé pláže přímo před budovou. Zkrátka skvělá volba pro dovolenou v Albánii.


Poloha

Hotel Klajdi byl vybudován hned u krásné písečné pláže Golem, v hotelové oblasti asi 15 km od centra města Durres (Drač), největšího přístavu Albánie. Mezinárodní letiště a hlavní město Tirana jsou vzdálené okolo 45 km.

Kde se Klajdi nachází?

Klajdi leží v Albánii.

Vybavení

Klajdi je moderní, dobře vybavený hotel, který svým hostům nabízí 24hodinovou recepci, výtahy, vnitřní a venkovní restauraci, venkovní bar, prostorný bazén a lehátky a slunečníky zdarma. V hotelu funguje také free wi-fi, klimatizace, směnárna, úschovna zavazadel a pěkné venkovní hřiště pro děti.

Pokoje

Příjemné dvoulůžkové pokoje hotelu Klajdi jsou vybavené vlastní koupelnou se sprchou, fénem, toaletou a hygienickými potřebami, v ložnici pak najdete pohodlné postele, satelitní TV, minibar a klimatizaci. K části pokojů patří také balkon nebo terasa. Dvoulůžkové pokoje je možné vybavit jednou přistýlkou, pro rodiny s více členy jsou nachystané suity se dvěma oddělenými ložnicemi.

Pláž

Krásná písčitá pláž Golem, vybavená lehátky a slunečníky (přímo před hotelem zdarma), má pozvolná vstup do vody a hodí se i pro malé děti. Za poplatek si můžete vyzkoušet také vodní sporty (vodní skútr, jízda na banánu, paragliding).

Aktivity

V hotelu je hostům k dispozici prostorný bazén s částí pro děti, malí návštěvníci se mohou zabavit také na dětském hřišti. Spoustu možností k trávení volného času nabízí také pláž, která se rozkládá hned před hotelem. Pro ty, kdo raději lenoší, je tu hotelový bar, ve kterém se servírují lahodné drinky.

Jídlo

Standardní součástí pobytu v hotelu Klajdi je polopenze, která se skládá ze snídaní a večeří formou bufetu. Zdejší kuchaři se zaměřují hlavně na tradiční albánskou stravu. Za příplatek je možné si zajistit plnou penzi.