Kihaad Maldives

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Největší lákadlo hotelu Kihaad Maldives? Kromě špičkových služeb jednoznačně jeho poloha u zátoky Hanifaru, jedné z nejúžasnějších biosferických rezervací UNESCO.

ÚŽASNÝ PODMOŘSKÝ SVĚT

Vily jsou situovány daleko od sebe, takže máte zaručeno maximální soukromí. Těšit se můžete na skvělé jídlo a špičkové lázeňské služby ve spa centru nad mořskou hladinou.


Poloha

Hotel Kihaad Maldives se nachází na atolu Baa, slabých deset minut člunem od vnitrostátního letiště Dharanvadhoo. Vnitrostátní přelet z hlavního letiště Malediv v Malé trvá asi 20 minut. Velkou výhodou tohoto resortu je jeho blízkost k zálivu Hanifaru, biosférické rezervaci UNESCO, ve které můžete v letních měsících narazit na žraloky velrybí a manty.

Kde se Kihaad Maldives nachází?

Kihaad Maldives leží na Maledivách.

Vybavení

K vybavení špičkového a nově zmodernizovaného resortu Kihaad Maldives patří 3 restaurace, bar na pláži, boutique, internetový koutek (za poplatek), bazén se sluneční terasou (lehátka a slunečníky zdarma) a bar u bazénu. V hotelu funguje také dětský klub pro děti od 2 do 13 let a vyhlášené spa a wellness centrum, pracující se špičkovými přírodními produkty. Celý ostrov je asi 600 metrů dlouhý a 250 metrů široký. K dispozici je návštěvníkům i čistírna, herní místnost, trezory, směnárna nebo vybavení na barbecue.

Pokoje

Prostorné a světlé vily nabízejí dostatek místa nejen uvnitř, ale i okolo. K základnímu vybavení patří LED televize připojená na internet, klimatizace, sada na přípravu kávy a čaje, pantofle, župan, venkovní sprcha, koupelna s vanou a wc, fén a hygienické potřeby. Za příplatek se můžete přímo z pokoje připojovat na wi-fi.

Pláž

Nádherná písčitá pláž s hlubokým bílým pískem se táhne podél celého ostrova. Laguna se rozprostírá do vzdálenosti 40 až 120 metrů od pláže ke krásnému korálovému útesu.

Aktivity

Většina návštěvníků míří do hotelu Kihaad Maldives hlavně za objevováním podmořských krás atolu Baa při potápění a šnorchlování v úchvatné biosférické rezervaci Hanifaru Bay. Během sezóny tu můžete při fakultativních výletech pozorovat kromě želv a krásných pestrobarevných ryb také manty či velrybí žraloky. Kromě toho mohou návštěvníci resortu trávit svůj čas při motorizovaných i nemotorizovaných vodních sportech, ve fitness, u bazénu nebo v herní místnosti (biliár, stolní fotbal ad.). K dalším nabízených aktivitám patří tenis, squash, volejbal, ping-pong či rybaření. Pokud se chcete nechat rozmazlit, zajděte si do jedné ze šesti wellness místností ve zdejším spa centru na kůlech nad mořem - užít si tu můžete masáž nohou, ošetření pro páry i jednotlivce, thajskou masáž nebo třeba saunu, páru či jacuzzi. Děti si můžete nechat za poplatek pohlídat nebo je svěřit pracovníkům dětského klubu. V průběhu týdne chystají zaměstnanci také několik večerních vystoupení.

Jídlo

All inclusive zahrnuje nejen snídani, oběd a večeři formou bohatého bufetu v hlavní restauraci Hanufaru Bay, ale také odpolední občerstvení s kávou a čajem v Toddy baru. Do sytosti si můžete dopřát vybraných nápojů (nealkoholické nápoje, čaj, káva, pivo, víno, džus, minerálka, koktejly a likéry) v čase 10:00 až 01:00. Do minibaru jsou doplňovány nealkoholické nápoje, pivo a minerálka. Značkový alkohol, čerstvé džusy a nápoje zkonzumované na výletech nebo mimo vyznačenou dobu nejsou součástí all inclusive.