Hotel Irene Palace

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín
21.05.2020 - 30.05.2020 10 Letecky - Praha Polopenze 20 190 Kč (-14 %)
VYBRAT TERMÍN

Irene Palace je příjemný hotel menší velikosti vhodný hlavně pro rodiny s dětmi. Pro ty je tu nachystaný pěkný dětský koutek, elektronické hry a minizoo. Přímo v hotelu je také možnost sehnat suvenýry nebo si obstarat malé nákupy.

Nákupy v hotelu

Ani dospělí nepřijdou v Irene Palace zkrátka. Mohou si zahrát kulečník, plážový volejba nebo golf na nedalekém hřišti. Celá rodina se pak skvěle zabaví na minigolfu, při šipkách nebo při stolním tenisu.


Poloha

Pěkný hotel s rozlehlou zahradou Irene Palace se nachází ve známém letovisku Kolymbia, asi 25 km od hlavního města Rhodos. Cesta autobusem na letiště zabere zhruba půl hodiny. Necelých 10 km od hotelu bylo vybudováno golfové hřiště Afandou. Do centra Kolymbie je to pouhých pár kroků, stejně jako na autobusovou zastávku, ze které máte dobré spojení po celém ostrově.

Kde se Hotel Irene Palace nachází?

Hotel Irene Palace leží na Rhodu.

Vybavení

Hotel nabízí svým hostům téměř 250 pokojů, navíc vstupní halu s recepcí, televizní a internetový koutek (internet za poplatek), restauraci, lobby bar nebo bar u bazénu. Hotel je pokrytý wi-fi signálem, takže se můžete na internet připojovat i bezdrátově. Za poplatek máte možnost využít bezpečnostní schránku, za využití lehátek a slunečníků u bazénu se nic neplatí. K dalšímu vybavení hotelu patří bazén s oddělenou dětskou částí, vířivka, sauna, minimarket nebo kadeřnictví.

Pokoje

Standardní dvoulůžkové pokoje mají možnost jedné přistýlky a jsou vybavené vlastní koupelnou se sprchou/vanou, záchodem, telefonem, satelitní televizí a ledničkou. Klimatizace je v provozu od 1.6. do 15.9. Ke zpoplatněným službám patří využití trezoru a připojení k wi-fi. Součástí každého pokoje je také balkon nebo terasa.

Pláž

Útulná oblázkovo-písčitá pláž leží pouhých 80 metrů od hotelu. Za poplatek tu můžete využívat lehátka a slunečníky nebo si užít některý z vodních sportů.

Aktivity

Animátoři hotelu pro vás pravidelně připravují denní a večerní programy, zahrnující sport i zábavu. Kromě toho si tu můžete zdarma zahrát basketbal, stolní tenis, fotbal, šipky, plážový volejbal či klasický tenis (bez osvětlení) nebo si zajít do fitness. Ke zpoplatněným aktivitám patří kulečník, minigolf, tenis za umělého osvětlení, elektronické hry, masáže a vodní sporty na pláži. Za výběr hotelu Irene Palace vám budou vděčné zejména vaše děti, protože kromě klasického miniklubu (4-12 let) a dětského hřiště tu najdete také mini-zoo s daňky, poníky a husami, se kterými si děti mohou hrát nebo je krmit. Vy si zatím můžete zajít na golf do nedalekého klubu Afandou (3 km) a dopřát příjemný odpočinek tělu i mysli.

Jídlo

K pobytu v hotelu Irene Palace si můžete zakoupit buď polopenzi, nebo all inclusive. V rámci all inclusive jídelníčku dostanete navíc kromě klasické snídaně a večeře formou bufetu také oběd (bufet), sendviče, sušenky a zmrzlinu pro děti. Ty mají také svůj vlastní obědový bufet. Z pití máte na výběr mezi nealkoholickými nápoji, čepovaným pivem, kávou, čajem a alkoholickými nápoji místní výroby, to vše od 10:00 do 23:00.