Iberostar Royal El Mansour

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín
08.06.2023 - 11.06.2023 4 Letecky - Praha All Inclusive 13 690 Kč (-25 %)
VYBRAT TERMÍN
05.09.2023 - 11.09.2023 7 Letecky - Praha All Inclusive 19 990 Kč (-21 %)
VYBRAT TERMÍN

Hotel Iberostar Royal El Masour je oceněný pěti hvězdičkami, a každou z nich si rozhodně zaslouží. Nabízí bohaté all inclusive včetně lahodných alkoholických i nealkoholických nápojů, spoustu sportovního vybavení a také krásnou soukromou pláž.

Hotel pěti hvězd

Posedět tu můžete v útulném piano baru, v nočním klubu nebo v restauraci s obsluhou. Zdejší thalasso centrum nabízí relaxační procedury, po kterých se budete cítit jako znovuzrození.


Poloha

Luxusní hotelový resort Iberostar Royal El Mansour je vhodný zejména pro rodiny s dětmi a pro páry, které přesně vědí, co chtějí od své dovolené. Hotel se rozprostírá v krásné rozlehlé zahradě a poskytuje neopakovatelný výhled na mys Mahdia. Centrum starého města je vzdálené pouze něco málo přes kilometr, nákupní možnosti najdete už 200 metrů od hotelu. Z letoviska Mahdia je to k letišti v Monastiru cca 50 km.

Kde se Iberostar Royal El Mansour nachází?

Iberostar Royal El Mansour leží v Tunisku.

Vybavení

V krásném areálu hotelu najdete vstupní halu s recepcí, hlavní samoobslužnou restauraci, restauraci s obsluhou, bar, stylový piano bar (za příplatek), snack bar u bazénu, barbecue snack bar, kavárnu, noční klub, diskotéku, obchodní arkádu a kadeřnictví. Kromě toho se v hotelu nachází konferenční místnost (pro obchodní schůzky i soukromé oslavy), miniklub, dětské hřiště, dětský bazén, jeden krytý a jeden dělený venkovní bazén. Wi-fi na recepci je možné využívat zdarma, osušky k bazénu se půjčují za vratnou kauci.

Pokoje

Orientálně dekorované pokoje hotelu Iberostar Royal El Mansour jsou během hlavní sezóny centrálně klimatizované a nabízejí výhled z balkonu do prostorného areálu nebo na moře (za příplatek). K vybavení patří televize, trezor, minibar a telefon, součástí prostoru je také pěkná koupelna s wc a s vlastním vysoušečem vlasů. Za příplatek je možné si zajistit prostornější junior suitu.

Pláž

Hotel má přímý přístup na vlastní písčitou pláž s lehátky a slunečníky. Osušky se půjčují za vratnou kauci.

Aktivity

Přímo v areálu hotelu si můžete dopřát aktivity, jako je tenis, stolní tenis, volejbal, fotbal, lukostřelba nebo šipky. Zábavu vám poskytnou i dobře vedené animační programy. Pokud se přesunete na pláž, máte možnost zahrát si plážový volejbal nebo si připlatit za vodní sporty (windsurfing, vodní lyžování, jízda na banánu apod.). Ke zpoplatněným aktivitám patří kulečník a návštěva thalasso therapy centra, včetně sauny a kadeřnictví.

Jídlo

Díky bohatému all inclusive jídelníčku si denně dopřejete chutné snídaně, výživné obědy i netradiční večeře. K večeřím je třeba se formálně obléct. Abyste během dne netrpěli hlady a žízní, můžete si dopřát ve zdejších restauracích a barech i lehké snacky mimo hlavní jídla a hlavně neomezené množství rozlévaných nápojů místní výroby (alkoholických i nealkoholických).