Iberostar Albufera Park

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Máte doma čtyřnohého mazlíčka a nemáte ho komu nechat na hlídání? Nebo prostě chcete, aby si slunečnou dovolenou užil s vámi? Potom ho vezměte s sebou na Mallorku - v hotelu Iberostar Albufera Park mají pro pejsky připravené postýlky, misky i hračky.

Dovolená se psím miláčkem

V hotelu se bude zaručeně líbit nejen čtyřnohým, ale i dvounohým návštěvníkům. Skvěle připraveni jsou tu na děti všech věkových kategorií (mini club, maxi club, teenie club). Během letní sezóny venku funguje stánek s rychlým občerstvením.


Poloha

Ideální hotel pro rodinnou dovolenou Iberostar Albufera Park se nachází pouhých 5 km od pulzujícího nočního života v letovisku Puerto de Alcudia, takže se báječně hodí i pro mladé návštěvníky. Cesta na mezinárodní letiště je dlouhá 65 km, nejbližší obchody a restaurace se nacházejí už 50 metrů od hotelu. Přímo před hotelem se rozkládá nádherná, 12 km dlouhá pláž Playa de Muro.

Kde se Iberostar Albufera Park nachází?

Iberostar Albufera Park leží na Mallorce.

Vybavení

Hotelový resort Iberostar Albufera se skládá ze dvou komplexů - Iberostar Albufera Park a Iberostar Albufera Playa. Po kompletní rekonstrukci z roku 2007 nabízí hotel ještě kvalitnější zázemí. Do něj patří vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace na pláži, a la carte restaurace, dva bary, snack bar, diskotéka, kadeřnictví, internetový koutek (zpoplatněný), wi-fi (30 min./den), tři konferenční místnosti, bazén (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén, krytý bazén, dětské hřiště, thajské spa a jacuzzi. Jestliže si chcete vzít na cesty svého domácího mazlíčka, sem můžete. Pro psy tu mají vlastní postýlky, misky, hračky a navíc se okolí skvěle hodí na procházky.

Pokoje

Útulné a prostorné pokoje hotelu Iberostar Albufera Park jsou klimatizované a teplotu si můžete sami nastavit. Ke spojení se světem vám slouží pokojový telefon, zábavu zase zajistí televize se satelitním příjmem. Za poplatek můžete využívat minibar, trezor a připojení k wi-fi. Součástí pokoje je vlastní sociální zařízení (koupelna, fén, wc) a balkon nebo terasa. Za příplatek máte možnost si zajistit rodinný pokoj s bočním výhledem na moře nebo s výhledem do zahrady.

Pláž

Kolem hotelu se v délce několika kilometrů táhne nádherná písčitá pláž Playa de Muro. Lehátka a slunečníky na této pláži můžete využívat za poplatek.

Aktivity

Cestujete s dětmi a bojíte se, že se budou na dovolené nudit? V hotelu Iberostar Albufera Park to nehrozí. Je jedno, kolik je vašim potomkům let - zábavu si tu najde každý. Pro ty nejmladší (4-7 let) je tu mini club, starší si užijí v maxi clubu (8-12) a ti nejstarší v teenie clubu (13-17). Navíc tu mají děti vlastní hřiště, park, bazén a minibufet. Pokud máte rádi sport, tady si užijete stolní tenis, fitness (zdarma), minigolf, kulečník, tenis a vodní sporty na pláži (za poplatek). K pobavení a pohybu slouží animační a nepravidelné večerní programy, odpočinout si můžete v sauně a vířivce (zdarma) nebo v thajském ZEN centru na masážích či v salonu krásy.

Jídlo

Podávané all inclusive se skládá ze snídaní, obědů a večeří (bufet), lehkého občerstvení během dne (zmrzlina, koláče, svačinky, v létě stánek s hamburgery a hotdogy) a neomezeného množství místních alkoholických a nealkoholických nápojů (filtrovaná káva, džusy - ne z čerstvého ovoce). Pití můžete čerpat neomezeně od 10:00 do 01:00. Užívat si můžete také tematické večeře, například flamenco night, mallorskou nebo římskou noc.