Holiday Island

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Pokud je vaším snem dovolená v exotickém ráji, ve kterém si užijete nefalšovaný klid a soukromí, pak není lepší volba než hotel Holiday Island.

ZA KLIDEM A BÍLÝM PÍSKEM

Ostrov je malý, pouze s několika bungalovy, zato s širokou nabídkou jídel ve zdejších restauracích a s překrásnou písčitou pláží. Pro romantickou dovolenou ve dvou jako stvořený.


Poloha

Resort hotelu Holiday Island se nachází cca 100 km od hlavního letiště Malediv v Malé a snadno se na něj dostanete po dvacetiminutovém vnitrostátním letu a desetiminutovém přesunu člunem.

Kde se Holiday Island nachází?

Holiday Island leží na Maledivách.

Vybavení

Součástí hotelu je vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, a la carte restaurace, tři bary a také obchod se suvenýry. Využívat tu dále můžete směnárnu, saunu a bezdrátový přístup k internetu (v lobby zdarma). K zabavení slouží diskotéka a obchůdky v blízkosti hotelu. Během pobytu se můžete nechat zdarma přepravit i na sousední ostrov Sun Island, který patří pod stejného majitele - pití i jídlo si tu přitom můžete nechat napsat na svůj Holiday Island účet.

Pokoje

Hotel Holiday Island nabízí ubytování v prostorných bungalovech na pláži, které disponují vlastním sociálním zařízením, klimatizací, televizí, fénem a minibarem. Pohodlný odpočinek vám zajistí křesla a vlastní lehátka. U terasy najdete také kohoutek s vodou, díky kterému se můžete opláchnout ještě před vstupem do bungalovu. V bungalovu mohou bydlet až tři lidé, klidně ho ale můžete využít i jako single room a bydlet v něm sami.

Pláž

Ostrov je kolem dokola obklopený krásnou písčitou pláží se zářivým pískem. Zdejší pláž patří k těm nejkrásnějším a pobřeží ukrývá nádherné křišťálové laguny, takže si tu budete připadat jako ve skutečném ráji. Lehátka a slunečníky zdarma.

Aktivity

Během pobytu v Holiday Island Resortu si můžete užít aktivity, jako je badminton, plážový volejbal, ping-pong nebo basketbal. K dispozici je vám také minigolf, posilovna a centrum vodních sportů na pláži (potápění, šnorchlování a další - za poplatek). Součástí nabízených služeb je také využití wellness a thalasso centra, stejně jako sauny. Těšit se můžete i na exotické kulturní a hudební show, které vám zpříjemní večery.

Jídlo

Stravování se odehrává formou polopenze, za příplatek je možné využít i plnou penzi nebo all inclusive servis. K němu patří snídaně, obědy, večeře (bufet), lehké občerstvení během dne a alkoholické i nealkoholické nápoje v hlavní restauraci (během jídla) a na hlavním baru (zde od 10:00 do 01:00). Součástí all inclusive nejsou čerstvé džusy, cappuccino, espresso, značkový alkohol ani nápoje zkonzumované během výletů a mimo uvedená místa a hodiny.