H10 Blue Mar

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Hotel H10 Blue Mar nabízí překrásný výhled na Středozemní moře. Na terase hotelu je možné se opalovat a sledovat překrásné členité pobřeží západní Mallorky. Letovisko Paguera je schované za lesem, takže k hotelu proniká jen minimum dovolenkového ruchu.

Boutique hotel pro dospělé

H10 Blue Mar je hotel butikového typu - menší, luxusní, s vlastním stylem a nezaměnitelným designem. Je určený pouze pro návštěvníky starší 16 let, takže pokud toužíte po skutečném klidu, tady se ho dočkáte. Dalším bonusem je blízké golfové hřiště Andratx.


Poloha

H10 Blue Mar je exkluzivní boutique hotel pouze pro návštěvníky starší 16 let, který byl vybudován na okraji oblasti Camp de Mar, pouhé 3 km od centra letoviska Paguera s širokou řadou nákupních a zábavních možností. Od tohoto letoviska je hotel oddělen pobřežním výběžkem a malým lesíkem, takže si tu užijete klid a pohodu. Mezinárodní letiště Palma de Mallorca je vzdálené necelých 40 km.

Kde se H10 Blue Mar nachází?

H10 Blue Mar leží na Mallorce.

Vybavení

V luxusním hotelu H10 Blue Mar je vám po celý den k dispozici ochotný a přátelský personál. Vaše dotazy a přání si rádi vyslechnou recepční ve vstupní hale, vaše kulinářské sny se vám zase pokusí splnit kuchaři a barmani v hlavní restauraci, v útulném baru nebo ve snack baru. K oddychu můžete využít lobby prostory nebo velkou terasu s bazénem, poskytující nádherný výhled na Středozemní moře. Bezplatné připojení k wi-fi je v hotelu H10 Blue samozřejmostí. Rychlejší připojení (pevné) už je zpoplatněné. Kromě bazénu s lehátky a slunečníky (zdarma, osušky za zálohu) patří k dalšímu vybavení také konferenční místnost (hotel je oblíbeným centrem kongresové turistiky), kadeřnictví a spa centrum. V těsné blízkosti hotelu se nachází golfové hřiště Andratx Golf.

Pokoje

Pokoje hotelu H10 Blue Mar jsou moderně vybavené, stylizované do středomořské atmosféry a všechny nabízejí balkon nebo terasu s výhledem na moře. Klimatizaci si můžete individuálně nastavit, tak abyste se během pobytu cítili co nejlépe. Ke standardnímu vybavení pokojů patří telefon, satelitní televize, vlastní sociální zařízení (koupelna, wc, fén), župan, bačkory, iPod a kávovar. Wi-fi síť je dosažitelná i na pokojích (zdarma). Trezor a minibar jsou za poplatek. Za příplatek si můžete zajistit Junior Suite s ložnicí a obývacím pokojem, kde se mohou ubytovat až 3 dospělí.

Pláž

Hned vedle hotelu se rozkládá velice hezká a čistá písečná pláž. Pokud chcete využívat zdejší lehátka a slunečníky a dopřát si tak maximální možné pohodlí, je třeba zaplatit poplatek.

Aktivity

V hotelu H10 Blue Mar si kromě sportovních radovánek užijete třikrát týdně i večerní programy s živou hudbou. Zdarma máte možnost využívat zdejší dobře vybavené fitness centrum nebo si zajít do sauny či do tureckých lázní. Vířivka, masáže a procedury v salonu krásy už jsou zpoplatněné, stejně jako golf, na který si můžete zajít do sousedního golfového centra (pěšky cca 3 min.). Pokud rádi jen tak sedíte na slunci s knihou v ruce a kocháte se pohledem na modré vlny moře, budete se cítit skvěle na zdejší terase s bazénem a lehátky.

Jídlo

V ceně pobytu je snídaně formou bohatého bufetu. Vybrat si můžete z pečiva, ovoce, dortů a mnoha dalších mallorských lahůdek. Za příplatek je možné si zajistit také servírované večeře, u kterých máte na výběr z hotelového menu.