Green Garden

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Máte rádi, když si kromě hotelové stravy můžete i sami uchystat malé občerstvení na pokoji? V hotelu Green Garden máte možnost, protože zdejší pokoje disponují kromě ložnice, koupelny a obývacího pokoje také kuchyňským koutem.

PROSTORNÉ POKOJE PRO RODINU

V útulném prázdninovém resortu s výhledem na Středozemní moře si užijete dovolenou podle svého gusta, ať jste novomanželé, rodiče s dětmi nebo senioři.


Poloha

Hotel se nachází na klidném příjemném místě se spoustou restaurací v docházkové vzdálenosti. Na pláž to je 150 metrů, za nákupy 200 metrů, centrum Alanye je vzdálené 3 km a mezinárodní letiště v Antalyi 130 km.

Kde se Green Garden nachází?

Green Garden leží v Turecku.

Vybavení

Green Garden resort poskytuje svým hostům služby recepce, jedné hlavní restaurace, 2 restaurací a la carte (za poplatek), brasserie (za poplatek), 4 barů, snack baru, kadeřnictví a herny (za poplatek). Součástí hotelového vybavení je také několik bazénů (lehátka a slunečníky zdarma, osušky za poplatek), malý akvapark, dětské hřiště, miniklub, turecké lázně, sauna, televizní místnost nebo několik obchodů. Wi-fi připojení můžete využívat zdarma.

Pokoje

Předností hotelu Green Garden jsou prostorné pokoje, které zahrnují nejen ložnici a koupelnu (sprcha/vana, wc, fén) , ale i obývací pokoj s kuchyňským koutem. Pokoje jsou individuálně klimatizované a k jejich vybavení patří telefon, lednička, sporák, LCD TV, kávovar, rychlovarná konvice a za poplatek i trezor. Nadstandardní rodinné pokoje obsahují 2 ložnice a obývací pokoj.

Pláž

Pouhých 100 metrů od hotelu se nachází písečná pláž s drobnými kamínky. K pláži projdete přes hotelovou zahradu. Lehátka, slunečníky, osušky i občerstvení v plážovém baru jsou za poplatek.

Aktivity

Hotel Green Garden nabízí bohatý denní i večerní animační program, během kterého si můžete vyzkoušet nejrůznější sportovní aktivity. Zdarma je hostům k dispozici také vybavení na ping-pong. Ke zpoplatněným aktivitám patří minigolf, tenis, kulečník a fitness. Zaplatit si musíte také za půjčení kola nebo za saunu, masáže a tureckou lázeň. Pokud rádi objevujete nová místa, jistě uvítáte nabídku fakultativních výletů po Turecké riviéře i po vnitrozemí Turecka. K nejoblíbenějším cílům patří “bavlníkový hrad” Pamukkale, skalní města v Kappadokii, historické Side nebo jedna z největších tureckých přehrad - Green Kanyon.

Jídlo

Na výběr máte mezi variantou polopenze a all inclusive. All inclusive (10:00-24:00) v sobě zahrnuje snídaně, obědy i večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, odpolední kávu či čaj se zákuskem a zmrzlinu. K tomu máte navíc nárok na neomezené množství rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů místní výroby. V hotelu funguje také italská restaurace, kde si můžete dát skvělou pizzu nebo těstoviny.