Hotel Golden Odyssey

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Nevadí vám být během vaší dovolené dál od pláže, hlavně když budete mít klid a okolo krásné prostředí? Potom se vám zaručeně bude líbit v hotelu Golden Odyssey - leží necelý kilometr od pobřeží, přímo na okraji rozlehlého přírodního parku.

Ve stínu kopců

Na pláž jezdí pětkrát denně hotelový autobus, takže pokud by se vám nechtělo chodit na pobřeží pěšky, můžete se klidně svézt. Kvůli osvěžení ale nemusíte chodit až k moři - přímo v areálu hotelu se nachází příjemný, prostorný bazén.


Poloha

Hotelový komplex Golden Odyssey se nachází na severovýchodě ostrova Rhodos, v krásné oblasti Kolymbia, obklopené kopci a přírodou. Hotel je vzdálen pouhý kilometr od jedné z nekrásnějších pláží na Rhodosu, na kterou vás denně dopraví v pěti různých časech hotelový autobus, a jen něco málo přes půl kilometru od centra letoviska Kolymbia s množstvím obchodů, restaurací a barů.

Kde se Hotel Golden Odyssey nachází?

Hotel Golden Odyssey leží na Rhodu.

Vybavení

V areálu hotelu Golden Odyssey najdete jednu hlavní budovu a množství obytných patrových bungalovů. Krásná zahrada s fontánami, palmami a olivovníky láká k odpočinku, stejně jako venkovní bazén nebo lobby se třemi satelitními televizemi. V hotelu dále najdete vnitřní i venkovní restauraci, bar, prostornou terasu s výhledem na bazén a dětský bazén. Zdejší kuchaři jsou vyhlášení, takže se můžete těšit na gastronomické hody.

Pokoje

V hotelu je celkem k dispozici 150 pokojů, které se mohou pyšnit vlastní koupelnou s toaletou, balkonem, klimatizací, rádiem, telefonem, ledničkou, televizí a bezpečnostní schránkou. Pokoje poskytují dostatek prostoru a příjemné zázemí.

Pláž

K písečno-oblázkové pláži, která leží necelý kilometr od hotelu, se nejlépe dostanete hotelovým autobusem (jezdí 5x denně). Pláž nabízí spoustu prostoru a pozvolný vstup do moře, který bude vyhovovat i dětem.

Aktivity

Ze sportů se můžete v hotelu Golden Odyssey věnovat tenisu, kulečníku nebo stolnímu tenisu, dobře se zabavíte také u videoher (to platí nejen pro teenagery). Počítat můžete také s tematickým řeckým večerem, během kterého se seznámíte nejen s tradiční řeckou kuchyní, ale i hudbou a tancem.

Jídlo

Během pobytu můžete využívat servis all inclusive. Ráno si tak pochutnáte na bohaté snídani, v poledne doplníte energii vydatným obědem a den zakončíte pestrou večeří - to vše formou švédských stolů. Na výběr máte z mezinárodní a řecké kuchyně. K posezení na terase či u bazénu si můžete nechat v baru namíchat lahodný koktejl nebo si dopřát nealkoholické (či různé alkoholické) nápoje.