Fun Island Resort

Pokud se chcete podívat na Maledivy, ale nemáte právě statisícový rozpočet, máme pro vás ideální řešení - Fun Island Resort.

MALEDIVY ZA SLUŠNOU CENU

Resort se nachází necelou hodinu cesty od letiště, nabízí jednoduché ubytování na krásném ostrově a plnou penzi. Nabídka vodních sportů je tu široká, takže nudit se rozhodně nebudete.


Poloha

Fun Island Resort se nachází v oblasti atolu Jižní Male, pouhých 37 km od hlavního města Malediv a od letiště. Transfer rychlostním člunem na tento 700 metrů dlouhý ostrov trvá zhruba tři čtvrtě hodiny.

Kde se Fun Island Resort nachází?

Fun Island Resort leží na Maledivách.

Vybavení

Součástí vybavení resortu jsou dvě restaurace, bar, fitness centrum a SPA. V hlavním baru se můžete zdarma připojovat k wi-fi. V rámci ubytovacích kapacit nabízí resort 8 deluxe pokojů a 67 standardních dvoulůžkových pokojů.

Pokoje

V jednoduchých dvoulůžkových pokojích máte k dispozici vlastní koupelnu s wc, telefon a set na přípravu kávy a čaje. Všechny pokoje jsou klimatizované a patří k nim terasa s posezením. Minibar na pokoji se řadí ke zpoplatněným službám. Pokoje Deluxe mají navíc venkovní vanu, vysoušeč vlasů a satelitní televizi, zdarma se v nich také můžete připojovat k wi-fi.

Pláž

Krásnou písčitou pláž s jemným bílým pískem najdete po celém obvodu ostrova.

Aktivity

Pokud si chcete kromě překrásných pláží a průzračné vody užít také trochu sportu, jistě oceníte nabídku aktivit, jako je fitness, ping-pong, badminton, biliár či plážový volejbal, které již máte v ceně pobytu. Za poplatek si navíc můžete vyzkoušet celou řadu vodních sportů, třeba plavbu na katamaránu, vodní lyžování, windsurfing, šnorchlování, potápění či plavbu na kánoi. Kromě toho se můžete večer pobavit na diskotéce nebo při programu, který pro vás chystají zaměstnanci resortu. Možné je také využít služeb zdejšího SPA centra se šesti místnostmi s různými terapiemi, podniknout výlet na blízké ostrůvky nebo si nechat přímo na ostrově uspořádat svatbu.

Jídlo

Resort nabízí plnou penzi formou bufetu, případně si můžete vybrat z menu v hlavní restauraci Farivalhu. Restaurace je obklopená zelení a poskytuje příjemný stín, z baru budete mít překrásný výhled na oceán.