Hotel Forum Beach

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Máte doma tři děti, nebo chcete vyrazit na dovolenou ještě s tetou na hlídání? Pak jistě víte, jak je těžké sehnat pokoj pro pět lidí. V hotelu Forum Beach ale problém mít nebudete. Do útulných studií se mohou umístit až tři přistýlky, ještě více prostoru pak poskytují apartmány pro 5 osob.

Ubytování až pro pět osob

I když vyrážíte na dovolenou s celou rodinou, nemusíte strávit každý večer vymýšlením složitých programů. Bez problémů se můžete zabavit při denních i večerních animačních aktivitách, v bazénu nebo v lázeňském centru. Děti tu mají také vlastní hřiště.


Poloha

Aparthotel Forum Beach se skládá z několika k sobě přilehlých budov, které byly vystavěné za místní komunikací, kousek od písečno-oblázkové pláže. Letovisko, do kterého hotel spadá, se nazývá Ialyssos a nachází se na severozápadě ostrova, asi 8 km od centra hlavního města Rhodos Town. Nejbližší obchody a bary jsou už 100 metrů od hotelu, na letiště stačí překonat vzdálenost 7 km.

Kde se Hotel Forum Beach nachází?

Hotel Forum Beach leží .

Vybavení

V hotelu Forum Beach je pro návštěvníky připraveno příjemné prostředí s širokou nabídkou volnočasových aktivit. Ve vstupní hale s recepcí můžete chytit wi-fi signál, připojit se na internet máte možnost také v lobby (cena je cca 3 €/hod.). O občerstvení se stará personál ve 2 restauracích a 3 barech (dva v areálu a jeden na pláži). Ke svlažení přímo mezi budovami slouží 3 bazény, děti tu mají svůj vlastní bazén se skluzavkami. Samozřejmostí jsou lehátka a slunečníky, které můžete jak okolo bazénů, tak na pláži využívat zdarma. Osušky vám zaměstnanci hotelu rádi zapůjčí za vratnou kauci.

Pokoje

Základní bydlení poskytují v hotelu Forum Beach dvoulůžková studia s možností až tří přistýlek. Patří k nim vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou nebo sprchou, wc, fén), kuchyňský kout (zahrnuje lednici, vařič a základní nádobí), satelitní televize a telefon. Klimatizace funguje zdarma mezi 15.6. a 15.9., ve zbytku roku si musíte připlatit. Ke zpoplatněnému vybavení patří také trezor, který vás bude stát v případě zájmu 3 € za den. Opalovat se můžete na vlastní terase nebo balkonu. Pokud budete mít zájem a nevadí vám si za pohodlí připlatit, není problém zajistit si také rekonstruovaný apartmán pro 2-5 osob nebo superior apartmán (se dvěma oddělenými místnostmi).

Pláž

K hotelu patří písčito-oblázková pláž s lehátky a slunečníky (vybavení v části pláže patřící k hotelu Forum Beach je mezi 13.5. a 30.9. k využívání zdarma). Vstup do moře je příkřejší, takže se nehodí pro malé děti. Od hotelu je pláž oddělena místní komunikací.

Aktivity

Pokud máte rádi pestré animační programy, bude se vám v hotelu Forum Beach určitě líbit. Zábavu si tu se zdejšími animátory užijete přes den, stejně jako večer. Děti tu mají k dispozici vlastní hřiště a dětský koutek, dospělí si mohou zajít do lázeňského centra Thalassa Forum Spa na masáž, do sauny, hammamu, jacuzzi nebo vyhřívaného bazénu. Celá rodina si užije spoustu zábavy při stolním tenisu, šipkách, basketbalu a plážovém volejbalu (zdarma) nebo při biliáru, tenisu, fitness, minigolfu a elektronických hrách (za poplatek).

Jídlo

Stravování v hotelu Forum Beach probíhá formou all inclusive. Kromě bufetové snídaně, obědu a večeře tak dostanete během dne také teplé svačiny (včetně pizzy), saláty, zmrzlinu a ovoce. Neomezená konzumace nealkoholických i alkoholických nápojů místní výroby je samozřejmostí. Několikrát do týdne se navíc dočkáte tematické večeře formou bufetu (chystá se řecká nebo italská kuchyně). V plážovém baru, který je v provozu od 15.6. do 15.9., si mezi 10:00-16:00 můžete dopřát pivo, kávu a nealkoholické nápoje.