Eden Club

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín
08.10.2022 - 15.10.2022 8 Letecky - Praha All inclusive 13 790 Kč
VYBRAT TERMÍN
08.10.2022 - 18.10.2022 11 Letecky - Praha All inclusive 15 690 Kč
VYBRAT TERMÍN
11.10.2022 - 22.10.2022 12 Letecky - Praha All inclusive 16 790 Kč
VYBRAT TERMÍN
15.10.2022 - 22.10.2022 8 Letecky - Praha All inclusive 13 790 Kč
VYBRAT TERMÍN
15.10.2022 - 25.10.2022 11 Letecky - Praha All inclusive 15 690 Kč
VYBRAT TERMÍN

Hotel Eden Club je situovaný u pěkné písčité pláže s pozvolným vstupem do vody, která je vhodná i pro méně zkušené plavce. Pro ty, kterým se do moře nechce, nabízí hotel dva venkovní bazény, jeden vnitřní a jeden pro děti.

U pěkné pláže

Součástí jednoho z bazénů je také barevný aquapark, pro ty nejmenší jsou tu malé skluzavky v mělkém bazénu. Open air diskotéka potěší hlavně mladé návštěvníky, kteří se chtějí na dovolené dobře bavit.


Poloha

Eden Club hotel je situován na písečné pláži v oblasti Skanes-Monastir, zhruba 6 km od centra letoviska Sousse a 10 km od historického jádra Monastiru. Letiště je od hotelu vzdáleno asi 8 km, obchody najdete už po půl kilometru chůze. Hotel láká hosty především na zábavný aquapark a na propracované animační programy.

Kde se Eden Club nachází?

Eden Club leží v Tunisku.

Vybavení

K vybavení tradičního tuniského resortu Eden Club patří vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, bar v hotelu, bar u bazénu, obchod se suvenýry, miniklub, amfiteátr a dětské hřiště. Hotel disponuje dvěma bazény s lehátky a slunečníky okolo (využití zdarma) a jedním bazénem s pěkným aquaparkem. Vlastní bazén tu mají i děti a najdete tu také jeden krytý bazén na zimní sezónu. Na recepci hotelu je možné se připojovat k wi-fi síti, pokud dáváte přednost pevnému připojení, můžete využít internetový koutek (obojí za poplatek).

Pokoje

Jednoduché, ale dostatečně prostorné pokoje hotelu Eden Club nabízejí svým hostům vlastní sociální zařízení, ledničku (na vyžádání, za poplatek), telefon, televizi a centrálně řízenou klimatizaci. Většina pokojů má také vlastní balkon. Trezor pro uschování cenností je umístěn na recepci.

Pláž

Hotel leží přímo na pěkné písčité pláži s pozvolným vstupem do moře. Hodí se tak i pro děti a slabší plavce. Lehátka a slunečníky na pláži slouží hotelovým hostům k volnému využití. Osvěžit se v horkém dni můžete v plážovém baru.

Aktivity

K aktivitám, kterým se můžete věnovat při pobytu v hotelu Eden Club, patří tenis (kurty zdarma; vybavení a osvětlení za poplatek), minigolf, plážový volejbal, ping-pong, lukostřelba, basketbal, šipky a pétanque. Zkušení animátoři pro vás navíc každý den vymýšlejí zábavné denní a večerní programy. Spoustu zážitků si pak velcí i malí návštěvníci odnesou ze zdejšího aquaparku. Ke zpoplatněným aktivitám patří kulečník, masáže, vodní sporty a návštěva sauny. Zhruba kilometr od hotelu se rozkládá golfové hřiště. Teplé večery si nejlépe vychutnáte na zdejší open air diskotéce.

Jídlo

All inclusive v hotelu Eden Club zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v dopoledních i odpoledních hodinách a také neomezené množství nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby (10:00-24:00). Jídlo i nápoje získáte na místech a v časech určených hotelem (otevírací doba jednotlivých barů a restaurací).