Diana Beach

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Je jedním z vašich požadavků na ideální hotel soukromá pláž s vlastním barem? Stačí vám dát si na pláži přes den nealko a drinky s alkoholem si dopřát až večer na hotelu? Potom vám bude hotel Diana Beach naprosto vyhovovat.

Plážový nealko bar

Kromě baru na pláži si tu můžete posedět i v lobby baru, v maurské kavárně nebo v pizzerii. Krytý bazén hotelu je v zimě vyhřívaný, takže se tu bez problémů vykoupete i v prosinci.


Poloha

Diana Beach je jeden z jednodušších a levnějších, ale přesto pěkných hotelů v jižním Tunisku. Je umístěný přímo na pláži, takže má ideální prázdninovou polohu. Centrum letoviska Zarzis je vzdálené asi 13 km, za nákupy ale tak daleko nemusíte - nejbližší nákupní možnosti jsou už 200 metrů od hotelu. Letiště je od hotelu vzdálené zhruba 50 km.

Kde se Diana Beach nachází?

Diana Beach leží v Tunisku.

Vybavení

Součástí hotelu Diana Beach je vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, pizzerie, lobby bar, disko bar, maurská kavárna, směnárna, minimarket a kadeřnictví. Venku najdete terasu, jeden bazén pro dospělé, sladkovodní dětský bazén, lehátka a slunečníky (zdarma; osušky za poplatek). V zimě můžete využít také vyhřívaný vnitřní bazén. Pevné i bezdrátové připojení k internetu je za poplatek, mini club pro děti je už zahrnutý v ceně zájezdu.

Pokoje

Pokoje hotelu Diana Beach jsou během hlavní sezóny individuálně klimatizované, navíc obsahují telefon, satelitní televizi a vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou nebo s vanou, wc). Lednička a trezor patří k vybavení za poplatek. Součástí pokoje je i vlastní balkon nebo terasa. Za příplatek si můžete dopřát ubytování s výhledem na moře.

Pláž

Krásná písčitá pláž se rozkládá přímo před hotelem a je vybavená lehátky a slunečníky, které můžete využívat v rámci all inclusive dovolené zdarma. K dispozici je vám také plážový bar, ve kterém si můžete dopřát osvěžující nealkoholické nápoje. Pokud si budete chtít zapůjčit osušku, je třeba složit zálohu.

Aktivity

V hotelu Diana Club si užijete nesčetné sportovní aktivity. V rámci animačních programů to je například aerobik, step-aerobik, vodní pólo, deskové hry nebo různé sportovní turnaje. Kromě toho pořádají zaměstnanci hotelu také večerní programy, kterých se můžete zúčastnit. Zdarma máte možnost zahrát si tenis, petanque, stolní tenis, šipky, plážový volejbal nebo bocciu, užít si můžete také diskotéku nebo nemotorizované vodní sporty. Motorizované vodní sporty na pláži, balneo centrum a turecké lázně jsou zpoplatněné.

Jídlo

Díky all inclusive stravování budete mít každý den bohatou snídani, oběd i večeři, to vše formou švédských stolů. Během dne pak můžete případný hlad zahnat lehkými svačinkami, s dodržováním pitného režimu vám pomůžou zdejší bary, ve kterých si můžete mezi 9:00 a 23:00 dopřát tolik rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů místní výroby, kolik budete chtít.