Delfin Siesta Mar

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Zapomněli jste si s sebou na dovolenou vzít společenské hry? Rádi se zabavíte při partičce šachů, ale šachovnice zůstala doma v šuplíku? V hotelu Delfin Siesta Mar žádný problém - zahrát šachy si tu můžete na obří šachovnici pod širým nebem.

Hotel nejen pro šachisty

Pokoje hotelu jsou nekuřácké, takže se nemusíte bát toho, že by tu byly závěsy nebo deky načichlé tabákem. V bazénu pro dospělé je integrovaná dětská část, při koupání tak mohou mít rodiče své děti stále pod dohledem.


Poloha

Hotel s nekuřáckými pokoji Delfin Siesta Mar se nachází v letovisku Santa Ponsa, asi 130 metrů od začátku pláže nesoucí jméno letoviska. Delfin Siesta Mar je vhodný jak pro rodiny s dětmi, které ocení prostorné pokoje a možnost až dvou přistýlek, tak pro páry nebo skupinky mladých turistů, kteří to budou mít kousek do živého centra. Cesta z letiště je dlouhá cca 30 km. Asi 100 m od hotelu staví linkový autobus, díky kterému se můžete snadno dostat i do vnitrozemí.

Kde se Delfin Siesta Mar nachází?

Delfin Siesta Mar leží na Mallorce.

Vybavení

V hotelu najdete kromě vstupní haly s recepcí a free wi-fi také restauraci, ve které můžete čerpat svou polopenzi či all inclusive, a útulný bar. Ve zpoplatněném internetovém koutku máte možnost vyřídit si soukromou poštu nebo si najít tipy na výlety po Mallorce. Venku ve stínu stromů byl vybudován osvěžující bazén s integrovaným brouzdalištěm pro děti. Díky tomu se můžete najednou koupat vy i vaši potomci a přitom je budete mít stále na očích. Nebo si můžete poležet ve stínu slunečníku na jednom z volně přístupných lehátek a pozorovat dění okolo. Během zimní sezóny (listopad-duben) je přístupný i krytý bazén. K další nabídce hotelu Delfin Siesta Mar patří půjčovna aut a kol, čistírna nebo možnost faxování a kopírování (hodí se pro ty, kteří pracují i na dovolené).

Pokoje

Klasické dvoulůžkové pokoje jsou klimatizované a poskytují prostor až pro dvě přistýlky, což ocení zejména čtyřčlenné rodiny. Klimatizace je centrálně řízená, televize má satelitní příjem a soukromý balkon či terasa poskytuje prostor pro meditaci i výhledy do okolí. Součástí sociálního zařízení je koupelna, fén na vlasy a záchod. Využití trezoru a wi-fi na pokoji je zpoplatněné.

Pláž

Ve vzdálenosti asi 130 metrů od hotelu začíná zhruba půl kilometru dlouhá, prostorná pláž s pěkným zlatavým pískem. Lehátka a slunečníky, které na pláži stojí, můžete využívat za poplatek.

Aktivity

Přes den se během svého pobytu v hotelu Delfin Siesta Mar můžete zabavit v tělocvičně, na pláži, v útulné zahradě nebo při hraní stolního tenisu, večer vás pak čekají nepravidelné kulturní a animační programy. Pokud vám nevadí si za zábavu něco připlatit, máte možnost vyzkoušet také vodní sporty na pláži, zajít do sauny, zahrát si biliár nebo se vydat na 3 km vzdálené golfové hřiště a odreagovat se na dobře udržovaném greenu.

Jídlo

V ceně pobytu v hotelu Delfin Siesta Mar je zahrnuta polopenze, do které spadají snídaně a večeře formou švédských stolů. Je ale možné si také doplatit all inclusive, které váš jídelníček obohatí o obědy (taktéž bufetové), malé svačinky během dne a hlavně neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby. Nápoje a svačinky jsou k dostání mezi 11:00-23:00 na vybraných místech. Jednou týdně se také pořádá tematická galavečeře.