Delfin Playa

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Hodláte si dovolenou na Mallorce pořádně užít? Rádi byste vyráželi do víru nočního života, ale hlavní město je na vás přece jen trochu moc živé? Potom zamiřte do letoviska Palmanova, pouhých 15 km od Palmy de Mallorca.

V živém letovisku Palmanova

Krásný hotel Delphin Playa nabízí k pobytům polopenzi, takže vám umožňuje vyrážet během dne do města a na poznávací cesty po ostrově. Přímo v hotelu funguje půjčovna kol, díky kterým je poznávání ostrova ještě větší zábavou.


Poloha

Delfin Playa je příjemný hotel pro všechny, kteří touží po aktivní dovolené v blízkosti centra dění. Na pláž je to z hotelu pouhých 50 metrů, centrum letoviska Palmanova s množstvím nákupních a zábavních možností je jen 200 metrů vzdálené. O pár kilometrů dál najdete rušné letovisko Magaluf, hlavní město s letištěm je vzdálené 15 km, resp. 25 km. Jen pár kroků od hotelu je stanoviště linkového autobusu, se kterým můžete poznávat Mallorcu, v blízkosti Palmanovy se navíc nachází několik golfových hřišť.

Kde se Delfin Playa nachází?

Delfin Playa leží na Mallorce.

Vybavení

V hotelu Delfin Playa mají hosté k dispozici recepci ve vstupní hale, restauraci, snack bar, jeden venkovní a jeden vnitřní bazén (přístupný od listopadu do dubna), zahradu, lehátka, slunečníky a dětský bazén. Hotel je tvořen dvěma budovami spojenými hotelovým podchodem, má 6 pater, mezi kterými se můžete rychle pohybovat prostřednictvím výtahů, a celkově nabízí 144 pokojů, převážně s výhledem na moře. V baru a na terase je volně přístupná wi-fi síť, internetový koutek a wi-fi na pokojích jsou zpoplatněné.

Pokoje

O příjemné klima v pokojích hotelu Delfin Playa se stará centrálně řízená klimatizace, čerstvý vzduch si užijete na vlastním balkonu či terase. V pokoji najdete vlastní koupelnu se záchodem, vysoušeč vlasů, satelitní televizi a telefon. Využití soukromého pokojového trezoru je zpoplatněné.

Pláž

Pěkná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je od hotelového areálu vzdálená asi 50 metrů - stačí přejít přes promenádu a přes silnici vedoucí okolo pobřeží. Na pláži jsou rozmístěna lehátka se slunečníky, jejichž využití je zpoplatněné.

Aktivity

Delfin Playa se skvěle hodí za cíl dovolené, pokud rádi vyrážíte za zábavou a vyžitím mimo brány vašeho hotelu. Přímo v areálu se můžete zúčastnit animačních programů, zahrát si ping-pong, zajít si do tělocvičny nebo si užít masáž či popíjení v útulném baru. V bezprostředním okolí hotelu pak máte možnost vyzkoušet nejrůznější vodní sporty, posedět v příjemných kavárnách a barech nebo utišit nákupní horečku. Milovníci golfu ocení necelých 7 km vzdálené golfové hřiště s 18 jamkami, nadšení cyklisté si mohou v hotelu vypůjčit kola a vydat se poznávat krásy baleárského ostrova Mallorca po vlastní ose.

Jídlo

V hotelu Delfin Playa se můžete stravovat buď formou polopenze (tu oceníte zejména v případě, že máte v plánu hodně cestovat), nebo formou all inclusive. All inclusive stravování zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení během dne (11:00-23:00) a neomezené množství nealkoholických a místních alkoholických nápojů (ve stejném čase). Jednou za týden je pořádána stylová gala večeře.