Costa Narejos

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Ať už chcete strávit svou dovolenou v klidu na pláži, v hotelovém wellness centru nebo na golfovém hřišti, v hotelu Costa Narejos nic z toho není problém.

PLÁŽOVÁ I GOLFOVÁ DOVOLENÁ

Hotel vyniká výhodnou polohou na plážové promenádě, skvělým animačním programem a pěknými pokoji ve středomořském stylu.


Poloha

Costa Narejos hotel se nachází přímo na promenádě v oblasti Murcia (jihovýchodní Španělsko), asi 100 metrů od pláže v letovisku Los Alcazares a 3 km od letiště San Javier. Pouhých 400 metrů od hotelu najdete nákupní centrum Las Velas s obchody, restauracemi, bary, ale i kinem. Golfové hřiště La Serena je necelých 5 km daleko.

Kde se Costa Narejos nachází?

Costa Narejos leží ve Španělsku.

Vybavení

Hotel Costa Narejos s téměř 200 pokoji je vybavený vstupní halou s recepcí (24 hodin denně), klimatizací, výtahem, trezorem, restaurací, kavárnou, barem, střešní terasou, fitness a wellness centrem, konferenčními místnostmi, venkovním bazénem, obchodem se suvenýry, novinovým stánkem a společenskou místností s televizí. V prostorách vstupní haly funguje wi-fi zdarma, za poplatek je možné si nechat pohlídat děti. Malí návštěvníci tu mají i dětský bazén a dětský klub, navíc pro ně zaměstnanci hotelu chystají zábavné aktivity.

Pokoje

Klimatizované pokoje se skládají z ložnice a koupelny, k většině pokojů patří také balkon. Součástí vybavení je trezor, minibar, rozkládací pohovka, fén, lednice, televize a telefon. V pokojích je možnost pevného i wi-fi připojení k internetu. Pro početnější rodiny je tu možnost zarezervovat si prostornější rodinné pokoje.

Pláž

Krásná písečná pláž s lehátky a slunečníky se rozkládá pouhé dvě minuty chůze od hotelu. Pláž Los Narejos je dlouhá 9 km a je lemovaná promenádou s mnoha obchody, restauracemi a bary. Na pláži funguje také centrum vodních sportů za poplatek.

Aktivity

V hotelu Costa Narejos je možné najít zábavu pro celou rodinu. Od opalování na lehátkách u bazénu přes relaxaci ve venkovní vířivce až po golf na nedalekém hřišti. V hotelu funguje také fitness studio a wellness centrum s možností sauny, masáží, hydroterapie, kosmetické péče atd. Přes den se pro hosty hotelu chystají také zábavné animační aktivity. Za poplatek máte i možnost půjčit si kolo nebo si zahrát šipky, kulečník či stolní tenis.

Jídlo

Pokud chcete hodně cestovat, je pro vás ideální pobyt se snídaní nebo s polopenzí. Pro ty, kdo plánují trávit většinu času v hotelu, je vhodná plná penze. Na přání vás kuchaři připraví také vegetariánské nebo dietní pokrmy.