Club Lella Meriam

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Jestliže je hlavním cílem vaší dovolené kvalitní odpočinek, doprovázený masážemi, lázeňskými procedurami a opalováním na slunci, pobyt v hotelu Club Lella Meriam vás určitě nezklame.

S balneoterapeutickým centrem

Těšit se můžete i na kavárnu, čajový koutek, malou nákupní zónu, bezplatnou wi-fi v prostorech lobby a na pěknou pláž s barem. Hotel nabízí i pokoje pro handicapované hosty.


Poloha

Nově otevřený hotel Club Lella Meriam se nachází na okraji letoviska Zarzis (Djerba, oblast Sangho). Od centra letoviska dělí hotel asi 8 km, mezinárodní letiště je vzdálené něco okolo 53 km. Nákupní možnosti i pěknou písčitou pláž najdete asi 200 metrů od hotelu.

Kde se Club Lella Meriam nachází?

Club Lella Meriam leží v Tunisku.

Vybavení

V třípatrovém hotelu s celkem 294 pokoji vás uvítá personál ve vstupní hale s recepcí, kde můžete řešit všechna přání, objednávky a stížnosti. Hostům je tu k dispozici společenská místnost se satelitní televizí, hlavní (samoobslužná) restaurace, restaurace s obsluhou, 3 bary (lobby bar, bar u bazénu, bar na pláži), maurská kavárna, čajový salonek, amfiteátr, diskotéka, konferenční sál pro 600 lidí a malá nákupní zóna. Díky bezplatné wi-fi v lobby a zpoplatněnému internetovému koutku nebudete ani během své dovolené odstřiženi od vnějšího světa. Venku v zahradě je situovány dva bazény pro dospělé a jeden pro děti. Na sluneční terase najdete lehátka, slunečníky a osušky (zdarma). Zejména pro ženské návštěvnice je pak ve zdejším hotelu otevřené kadeřnictví a salón krásy.

Pokoje

Útulné pokoje hotelu Lella Meriam disponují centrální klimatizací (v provozu v hlavní sezóně), vlastním sociálním zařízením (koupelna, wc, vysoušeč vlasů), trezorem, balkonem nebo terasou, telefonem, televizí a ledničkou (za poplatek). Na přání (a za poplatek) je možné si vyžádat pokoj s výhledem na moře nebo rodinný pokoj s oddělenou ložnicí pro děti. Bez poplatku vám zaměstnanci hotelu vybaví na přání pokoj dětskou postýlkou. Hotel nabízí také speciálně upravené pokoje pro handicapované hosty.

Pláž

Pláž u hotelu Club Lella Meriam je písčitá a vybavená lehátky a slunečníky (k využití zdarma). Nachází se zde také hotelový bar. Vstup do moře je pozvolný, cesta na pláž zabere asi 3 minuty (cca 250 metrů; přes místní komunikaci).

Aktivity

Mezi aktivity, které si můžete užít při pobytu v hotelu Lella Meriam, patří stolní tenis, aquaaerobik, vodní pólo, šipky, tenis, volejbal a nemotorizované vodní sporty (zdarma), elektronické hry, motorizované vodní sporty, biliár a exkurze po tuniských kulturních a historických památkách (za poplatek). Hoteloví zaměstnanci navíc každý den pořádají zábavné denní i večerní animační programy, a to jak pro dospělé, tak pro děti. Malí návštěvníci tu mají vlastní oddělené brouzdaliště s dohledem, dětské hřiště, mini club (do 6 let), junior club (do 12 let) a počítačový koutek. Ti větší zase ocení balneoterapeutické centrum se saunou, hammam, hydromasáže a další relaxační procedury.

Jídlo

Podle vybraného typu zájezdu se můžete těšit buď na polopenzi (vhodná pro ty, kteří chtějí více cestovat), nebo na all inclusive. Al inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké svačinky během dne, odpolední kávu, čaj a zákusky a jednou za týden servírovanou večeři v a la carte restauraci (nutná rezervace). Od 10:00 do 23:00 si můžete ve zdejších barech dopřávat co hrdlo ráčí rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů místní výroby.