Calimera Rosa Rivage

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Calimera Rosa Rivage nabízí příjemné prostředí s kvalitním vybavením, moderním interiérem a krásným okolím. Velkou pýchou hotelu je především dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře.

Hotel s kouzelným okolím

Pouhé 3 km od hotelu se nachází pěkné golfové hřiště. Přímo na místě si můžete zajít do wellness centra, na kulečník nebo do fitness centra. Pláž kromě snack baru nabízí také půjčovnu vybavení na vodní sporty.


Poloha

Hotel Calimera Rosa Rivage se nachází v poměrně poklidné oblasti letoviska Monastir, 4 km od letiště, 13 km od městského centra a 18 km od centra dalšího letoviska - Sousse. Areál hotelu se rozkládá hned vedle krásné písčité pláže a zahrnuje hlavní budovu, zahradu a komplex obytných bungalovů. Spojení s Monatirem je zajištěno autobusy, taxíky i turistickým vlakem. Zóna nákupních možností začíná už 1 km od hotelu, pouhé 3 km to máte na oblíbené golfové hřiště.

Kde se Calimera Rosa Rivage nachází?

Calimera Rosa Rivage leží v Tunisku.

Vybavení

Nově zrekonstruované prostory hotelu Calimera Rosa Rivage zahrnují vstupní halu s recepcí, hlavní restauraci, 2 restaurace s obsluhou (jednou za pobyt máte možnost po předchozí rezervaci poobědvat či povečeřet zde), lobby bar, snack bar, maurskou kavárnu a bar u bazénu. Pěkný, průzračný bazén je obklopený udržovaným trávníkem a lehátky se slunečníky (zdarma; osušky za vratnou kauci), v jeho blízkosti se nachází také venkovní bar. Na recepci funguje wi-fi připojení (zdarma), takže není problém zůstat ve spojení s domovem či prací (pokud tedy chcete). V hotelu dále funguje diskotéka, noční klub, minimarket, obchod se suvenýry a konferenční místnost. Děti se zabaví ve vlastním bazénu, v miniklubu nebo na dětském hřišti.

Pokoje

Pokoje hotelu Calimera Rosa Rivage jsou vybavené nábytkem a doplňky v příjemných přírodních barvách a během hlavní sezóny jsou centrálně klimatizovány. Součástí vybavení každého pokoje je telefon, televize se satelitním příjmem, vysoušeč vlasů a lednička. Za trezor na pokoji si musíte připlatit. Ke všem pokojům navíc patří kromě vlastní koupelny a toalety také balkon nebo terasa, na kterých můžete trávit příjemné volné chvíle. Do pokoje se dvěma lůžky se dají přidat až dvě přistýlky.

Pláž

Přímo u hotelu se nachází dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře a s plážovým vybavením - lehátka a slunečníky můžete používat zdarma, matrace se půjčují za poplatek a osušky za vratnou zálohu. Na pláži se nachází také snack bar, ve kterém se můžete osvěžit.

Aktivity

Pobyt v hotelu Calimera Rosa Rivage si můžete zpestřit různými sportovními aktivitami. Zdejší zaměstnanci pro vás chystají různorodé animační programy a těšit se můžete také na večerní vystoupení a další programy. V rámci all inclusive je možné si zahrát tenis (pronájem kurtu zdarma; osvětlení a vybavení za poplatek), stolní tenis, volejbal nebo plážový volejbal, vyzkoušet svou přesnost a pevnou ruku můžete při lukostřelbě a šipkách. Pokud vám nevadí si za další aktivity připlatit, máte možnost užít si také wellness procedury, turecké lázně a saunu, zahrát si kulečník, navštívit kadeřníka, zacvičit si ve fitness centru nebo si zajít na golf (hřiště 3 km od hotelu). Přímo na pláži si také můžete půjčit vybavení na nejrůznější vodní sporty a užít si adrenalin ve vlnách.

Jídlo

Vybrat si můžete mezi pobyty s all inclusive a s ultra all inclusive. V rámci all inclusive stravování máte nárok na tři hlavní jídla denně (snídaně, obědy a večeře formou bufetu), na dopolední i odpolední svačiny a také na neomezené množství rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů místní výroby.