Barcelo Pueblo

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

V barevném hotelu Barcelo Pueblo se bude líbit nejen rodinám s dětmi, na které cílí nejvíce. Děti tu mají krásný bazén s atrakcemi, dětské hřiště a miniklub, k odpolední svačině navíc dostávají zmrzlinu.

Ve víru barev

V rodinných pokojích se může ubytovat až 6 lidí, takže jsou vhodné i pro početnější rodiny. Pokoje jsou vybavené satelitní televizí a minibarem a můžete se z jejich pohodlí v klidu připojovat na wi-fi.


Poloha

Hotel Barcelo Pueblo má stejně jako ostatní hotely řetězce Barcelo nezaměnitelný styl a nabízí svým hostům skvělé zázemí, zejména pokud jde o relaxaci. Hotel byl zbudován v mírném svahu v letovisku Punta Prima na jihovýchodním cípu Menorky, asi 15 km od letiště a 10 km od hlavního města Mahon. Útulnou písečnou pláž objevíte už 300 metrů od hotelu, přímo v okolí hotelu je pak rozeseta řada obchodů, restaurací a barů.

Kde se Barcelo Pueblo nachází?

Barcelo Pueblo leží na Menorce.

Vybavení

Moderní hotel Barcelo Pueblo nabízí vstupní halu s recepcí a wi-fi připojením (zdarma), internetový koutek (za poplatek), restauraci, vnitřní bar, bar u bazénu, tři velké a dva menší dětské bazény, vodní atrakce pro děti a lehátka a slunečníky u bazénů. Vše je laděné do krásných letních barev, abyste se co nejlépe naladili na prázdninovou notu. Pro děti je tu k dispozici dětské hřiště a miniklub, dospělí se nejlépe odreagují ve SPA centru s masážemi, tureckými lázněmi, saunou a vnitřním bazénem.

Pokoje

Dobře vybavené a klimatizované pokoje hotelu Barcelo Pueblo nabízejí nejen dostatek prostoru, ale také vlastní sociální zařízení (sprchu nebo vanu, wc, vysoušeč vlasů), telefon, satelitní televizi a minibar. Pokojový trezor je za poplatek, k wi-fi se tu můžete připojovat zdarma. Pokud cestujete s dětmi, nejspíš rádi využijete rodinný pokoj s oddělenou ložnicí, dohromady až pro 6 lidí.

Pláž

Písečná pláž s lehátky a slunečníky se nachází asi 300 metrů od hotelu. Plážový servis i vodní sporty jsou za poplatek. Vstup do moře je pozvolný, takže se hodí i pro starší návštěvníky a méně zkušené plavce.

Aktivity

Jestliže se vám nechce vymýšlet každý den nový program, uvítáte pravidelné denní i večerní animační aktivity, při kterých se zabavíte vy i vaše děti. Večerní vystoupení vás pobaví a mnohdy naučí i něco nového o španělské ostrovní kultuře. Ze sportů si tu zdarma užijete cvičení ve fitness centru, stolní tenis, volejbal či aerobik. Ke zpoplatněným aktivitám patří pétanque, minigolf, tenis a biliár (přímo v hotelu) nebo vodní sporty a potápění (na pláži) či golf na hřišti vzdáleném asi 25 km. Ve SPA centru máte možnost dopřát si masáže, zábaly, turecké lázně, vířivé koupele, kosmetické procedury nebo saunu.

Jídlo

Podle zvoleného typu pobytu si v hotelu Barcelo Pueblo užijete buď polopenzi (snídaně a večeře formou bufetu), nebo all inclusive. To zahrnuje kromě snídaní a večeří také obědy, lehké svačinky během dne, odpolední kávu či čaj se zákusky, zmrzlinu pro děti a hlavně vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10:00-23:00).