Barcelo Hamilton

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Pro luxusní dovolenou naplněnou relaxací a cestováním je na Menorce ideální Barcelo Hamilton. V tomto městském hotelu se mohou ubytovat pouze plnoletí návštěvníci, takže máte jistotu, že vás během pobytu nebude rušit dětský křik.

Městský hotel pro dospělé

Hotel se nachází blízko hlavního města, takže je ideální základnou pro poznávání ostrovní kultury, kuchyně a zvyků. V hotelu si můžete půjčit také kolo a vyrazit do menorské přírody nebo využít malé, ale moderně vybavené fitness centrum.


Poloha

Nově zrekonstruovaný městský hotel Barcelo Hamilton, určený pouze pro dospělé, byl vystavěn na nábřeží v oblasti Es Castell, blízko hlavního města Mahon a 7 km od letiště. Hotel byl vybudován na okraji jednoho z nejdelších přírodních přístavů v Evropě, na který také poskytuje krásný výhled. Nejbližší pláž se od hotelu nachází asi 10 km - tento hotel tedy neslouží primárně k plážové dovolené, ale k relaxačnímu a poznávacímu pobytu na Menorce.

Kde se Barcelo Hamilton nachází?

Barcelo Hamilton leží na Menorce.

Vybavení

Avantgardní hotel Barcelo Hamilton je připravený i na skutečně náročné klienty a na businessmany. Ti ocení kromě dobře vybavené konferenční místnosti také vířivky, ve kterých si mohou příjemně odpočinout. Ve vstupní hale s recepcí mohou hosté zdarma využívat wi-fi, pevné připojení k internetu je zpoplatněné. Lahodné pokrmy vám uchystají kuchaři v jedné ze dvou restaurací s obsluhou a v hlavní restauraci, pití a drobné občerstvení si můžete dopřát v baru nebo ve snack baru. Okolo dvou bazénů jsou rozmístěna lehátka a slunečníky, které můžete využívat zdarma.

Pokoje

Pokoje v hotelu Barcelo Hamilton jsou stejně stylové jako veškeré ostatní vybavení. Ke standardnímu vybavení patří klimatizace, telefon, satelitní televize, minibar, vlastní sociální zařízení (koupelna, wc, fén) a set na přípravu kávy a čaje. Pokud si budete chtít uchovávat cennosti v trezoru, musíte za něj zaplatit. Připlatíte si také za pokoj s výhledem na moře.

Pláž

Nejbližší písečná pláž je situována asi 10 km od hotelu a dostanete se na ni buď na kole, pronajatým vozem nebo pomocí autobusové dopravy.

Aktivity

Hotel Barcelo Hamilton slouží především k relaxační dovolené, čemuž pomáhají venkovní vířivky, sauna a zejména wellness centrum (sauna a wellness jsou zpoplatněné). Užít si tu ale můžete i aktivní dovolenou, pokud si zajdete do fitness centra (zdarma) nebo si vypůjčíte kolo (za poplatek). Skvělou zábavu a množství poznání vám poskytnou výpravy do města - za nákupy, do kaváren, na výstavy apod.

Jídlo

V ceně pobytu je zahrnuta snídaně formou bufetu. Za příplatek si můžete dopřát polopenzi - snídani a večeři (obojí bufet). Tato forma stravování se hodí zejména pro aktivní poznávací dovolenou, během které v hotelu netrávíte celý den.