Barcelo Cala Vinas

Moderní hotel v rušné zátoce Barcelo Cala Vinas nabízí celou řadu sportovního i relaxačního vybavení, takže se v něm nebudete nudit ani chvilku. Velká část aktivit už je přitom zahrnuta v ceně pobytu.

Skvěle vybavený hotel

Děti se tu zabaví ve dvou bazénech se skluzavkami, v miniklubu nebo v dětském koutku. Pro dospělé je nabídka ještě širší - vodní sporty, finská sauna, fitness centrum, kosmetika nebo golf.


Poloha

Barcelo Cala Vinas je skutečně krásný hotel, rozkládající se nad malebnou zátokou se stejnojmennou pláží. Stejně jako ostatní hotely řetězce Barcelo vyniká i tento moderním vybavením, ochotným personálem a skvělou kuchyní. Hotel leží v klidném prostředí letoviska Cala Vinas, asi 3 km od nejbližšího centra (Magaluf). Mezinárodní letiště je vzdálené zhruba 32 km, asi 10 km směrem na západ leží letovisko Santa Ponca.

Kde se Barcelo Cala Vinas nachází?

Barcelo Cala Vinas leží na Mallorce.

Vybavení

Nadstandardní vybavení hotelu Barcelo Cala Vinas vám zajistí skvělou dovolenou. Postrádat nebudete vůbec nic. Součástí hotelu je prostorná hlavní restaurace a dva bary, internetový koutek (za poplatek), konferenční místnost, dva bazény pro dospělé, dva pro děti (se skluzavkami), miniklub, dětský koutek, fitness centrum nebo dárkový obchod. Můžete ale využít i půjčovnu kol, pronájem aut, hlídání dětí nebo přípravu piknikových košů. Navíc se v areálu můžete zdarma připojovat na wi-fi, což oceníte nejen vy, ale hlavně vaše děti.

Pokoje

Součástí výbavy všech zdejších pokojů je klimatizace, vlastní sociální zařízení (koupelna, wc, vysoušeč vlasů), lednička a televize se satelitním přijímačem a širokou nabídkou nejrůznějších kanálů. Za poplatek můžete využít také pokojový trezor pro uchování dokladů a šperků. Výhled do okolí vám nabídne soukromý balkon nebo terasa. Pokud se chcete z balkonu dívat na moře, můžete si za příplatek zajistit pokoj otočený právě k pobřeží, extra poplatek je také za prostornou suitu s opticky oddělenými místnostmi.

Pláž

Nádherná písčitá pláž se rozkládá v zálivu hned pod hotelem. Je vybavená lehátky a slunečníky, jejichž použití je zpoplatněné. Můžete si tu užít také různé vodní sporty, například plachtění, potápění, windsurfing, jízdu na katamaránu nebo vodní lyžování.

Aktivity

Hotel nabízí řadu nezpoplatněných aktivit i množství zábavy a extra sportů za poplatek. Bez peněz se obejdete, například pokud si budete chtít zahrát stolní tenis, zašnorchlovat si nebo se zapojit do denních a večerních animačních programů. Připlatit si pak musíte za pronájem tenisového kurtu, vypůjčení kola, projížďku na motorovém člunu, návštěvu spa centra nebo partičku golfu. Zpoplatněná je také sauna a posilovna. Do široké nabídky zdejších lázní patří nejrůznější kosmetické procedury, hammam, finská sauna a další procedury, které můžete absolvovat sami, nebo v páru.

Jídlo

Na výběr máte za zájezdů nabízejících polopenzi nebo all inclusive. Polopenze se skládá z bohatých bufetových snídaní a večeří. All inclusive nabídku můžete čerpat mezi 10:00 a 23:00 a zahrnuje snídani, oběd, večeři (vše bufet), dopolední a odpolední občerstvení a zejména neomezené množství nápojů pro dodržování pitného režimu. Na výběr máte z alkoholických i nealkoholických nápojů lokální výroby. U večeře je požadováno formální oblečení, proto si nezapomeňte do kufru přibalit dlouhé kalhoty nebo šaty.