Hotel Atlantica Aegean Blue

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Jeden z lepších rhodoských hotelů, Atlantica Aegean Blue, nabízí ideální podmínky pro relaxačně-odpočinkovou dovolenou. Je libo teplé i studené pokrmy po celý den, výběr ze tří krásných pláží nebo útulné pokoje s úklidem šestkrát týdně?

Aktivně-relaxační dovolená

Největším lákadlem pro velké i malé je hotelový aquapark s tobogány, skluzavkami a línou řeknou. Vraťte se do dětských let a užijte si skvělou vodní zábavu nejen na pláži.


Poloha

Hotelový komplex Atlantica Aegean Blue patří k tomu nejlepšímu, co může Rhodos nabídnout. Hotel je situován na severovýchodním pobřeží ostrova, v letovisku Kolymbia, přímo u písečné pláže s oblázky a pozvolným vstupem do moře. Celé letovisko se nachází uprostřed mezi městy Lindos a Rhodos Town (cca 25 km od obou), vzdálenost na letiště je zhruba 30 km.

Kde se Hotel Atlantica Aegean Blue nachází?

Hotel Atlantica Aegean Blue leží na Rhodu.

Vybavení

Hotel Atlantica Aegean Blue vám poskytne přesně takové vybavení, jaké potřebujete pro příjemnou, aktivně-relaxační dovolenou. Najdete tu dva bazény s volně přístupnými lehátky a slunečníky, jacuzzi, dětský bazén a hřiště, aquapark, restauraci, tavernu a několik barů. Suvenýry a drobné nákupy si můžete obstarat ve zdejším minimarketu, emaily a další záležitosti v klidu vyřídíte v internetovém koutku.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje mají zabudovanou klimatizaci, koupelnu s wc a vlastní balkon/terasu. Pobyt vám tu zpříjemní také satelitní televize, lednička a vysoušeč vlasů. Kromě toho můžete využívat i telefon a za poplatek také trezor. Ubytování lze kromě klasických dvoulůžkových pokojů domluvit i v rodinných pokojích. K hotelovému servisu ve všech typech pokojů patří 6x týdně úklid a výměna ručníků a ložního prádla.

Pláž

Z hotelu je to blízko hned na tři krásné pláže, ze kterých si můžete vybrat. Ta nejbližší je písčito-oblázková (stejně jako zbylé dvě) a slunečníky a lehátka na ní můžete využívat za poplatek.

Aktivity

Hlavním lákadlem stylového hotelu Atlantica Aegean Blue je krásný vodní park s množstvím atrakcí, jako je líná řeka, tobogány a skluzavky. Vyřádí se tu především děti, ale skvěle se tu odreagují i dospělí. Pro děti tu je dále nachystaný miniklub, brouzdaliště, dětské hřiště a vlastní bufet. Dospělí mohou zkusit posilovnu, saunu (jednou za pobyt zdarma), stolní tenis, minifotbal, volejbal, lukostřelbu, šipky, aerobik, jacuzzi, lekci potápění v bazénu nebo šlapadla a kanoe (také jednou za pobyt zdarma). V blízkosti hotelu je situováno množství taveren, restaurací a kaváren, kam si můžete zajít na něco dobrého a poznávat vybrané chutě řecké kuchyně.

Jídlo

All inclusive v hotelu Atlantica Aegean Blue zahrnuje snídani, pozdní kontinentální snídani, oběd a večeři, to vše formou bufetu. K tomu navíc můžete počítat s kuchařskými show a s tematickými večery, se studeným i teplým občerstvením během dne a hlavně s neomezeným množstvím alkoholických i nealkoholických nápojů místní výroby (pivo, víno, lihoviny). Dále si přes celý den můžete dopřát lahodnou zmrzlinu, odpoledne kávu či čaj se sušenkami a večer půlnoční svačinku.