Hotel Atlantica Aegean Blue

Jeden z lepších rhodoských hotelů, Atlantica Aegean Blue, nabízí ideální podmínky pro relaxačně-odpočinkovou dovolenou. Je libo teplé i studené pokrmy po celý den, výběr ze tří krásných pláží nebo útulné pokoje s úklidem šestkrát týdně?

Aktivně-relaxační dovolená

Největším lákadlem pro velké i malé je hotelový aquapark s tobogány, skluzavkami a línou řeknou. Vraťte se do dětských let a užijte si skvělou vodní zábavu nejen na pláži.


Poloha

Hotelový komplex Atlantica Aegean Blue patří k tomu nejlepšímu, co může Rhodos nabídnout. Hotel je situován na severovýchodním pobřeží ostrova, v letovisku Kolymbia, přímo u písečné pláže s oblázky a pozvolným vstupem do moře. Celé letovisko se nachází uprostřed mezi městy Lindos a Rhodos Town (cca 25 km od obou), vzdálenost na letiště je zhruba 30 km.

Kde se Hotel Atlantica Aegean Blue nachází?

Hotel Atlantica Aegean Blue leží .

Vybavení

Hotel Atlantica Aegean Blue vám poskytne přesně takové vybavení, jaké potřebujete pro příjemnou, aktivně-relaxační dovolenou. Najdete tu dva bazény s volně přístupnými lehátky a slunečníky, jacuzzi, dětský bazén a hřiště, aquapark, restauraci, tavernu a několik barů. Suvenýry a drobné nákupy si můžete obstarat ve zdejším minimarketu, emaily a další záležitosti v klidu vyřídíte v internetovém koutku.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje mají zabudovanou klimatizaci, koupelnu s wc a vlastní balkon/terasu. Pobyt vám tu zpříjemní také satelitní televize, lednička a vysoušeč vlasů. Kromě toho můžete využívat i telefon a za poplatek také trezor. Ubytování lze kromě klasických dvoulůžkových pokojů domluvit i v rodinných pokojích. K hotelovému servisu ve všech typech pokojů patří 6x týdně úklid a výměna ručníků a ložního prádla.

Pláž

Z hotelu je to blízko hned na tři krásné pláže, ze kterých si můžete vybrat. Ta nejbližší je písčito-oblázková (stejně jako zbylé dvě) a slunečníky a lehátka na ní můžete využívat za poplatek.

Aktivity

Hlavním lákadlem stylového hotelu Atlantica Aegean Blue je krásný vodní park s množstvím atrakcí, jako je líná řeka, tobogány a skluzavky. Vyřádí se tu především děti, ale skvěle se tu odreagují i dospělí. Pro děti tu je dále nachystaný miniklub, brouzdaliště, dětské hřiště a vlastní bufet. Dospělí mohou zkusit posilovnu, saunu (jednou za pobyt zdarma), stolní tenis, minifotbal, volejbal, lukostřelbu, šipky, aerobik, jacuzzi, lekci potápění v bazénu nebo šlapadla a kanoe (také jednou za pobyt zdarma). V blízkosti hotelu je situováno množství taveren, restaurací a kaváren, kam si můžete zajít na něco dobrého a poznávat vybrané chutě řecké kuchyně.

Jídlo

All inclusive v hotelu Atlantica Aegean Blue zahrnuje snídani, pozdní kontinentální snídani, oběd a večeři, to vše formou bufetu. K tomu navíc můžete počítat s kuchařskými show a s tematickými večery, se studeným i teplým občerstvením během dne a hlavně s neomezeným množstvím alkoholických i nealkoholických nápojů místní výroby (pivo, víno, lihoviny). Dále si přes celý den můžete dopřát lahodnou zmrzlinu, odpoledne kávu či čaj se sušenkami a večer půlnoční svačinku.