Aqualife Imperial

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Hotel Aqualife Imperial se nachází v tuniské oblasti Yasmine-Hammamet, takže se můžete těšit na krásné prostředí i bohatý noční život. Za nákupy i zábavou je to odsud jen pár kroků.

V kraji jasmínu

Pokud cestujete s dětmi, určitě vás potěší, že tady mají k dispozici dětské hřiště, miniklub a vlastní bazén. Dospělí návštěvníci zase ocení přítomnost sauny, tureckých lázní a masážního centra. Celá rodina si může užít zábavu při sportovních i společenských hrách.


Poloha

Hotel Aqualife Imperial je situován v příjemné zahradě v letovisku Yasmine Hammamet, asi 300 metrů od pláže. Do nejbližší centra to je z hotelu necelé 2 km, centrum celého letoviska Hammamet je vzdušnou čarou vzdálené asi 10 km. Cesta na letiště je dlouhá 100 km a zabere zhruba hodinu a půl. Nedaleko hotelu se nachází obchodní centrum s možnostmi nákupu i posezení a také s řadou atrakcí pro malé návštěvníky.

Kde se Aqualife Imperial nachází?

Aqualife Imperial leží v Tunisku.

Vybavení

Hotel Aqualife Imperial je vybavený vstupní halou s recepcí, klasickou samoobslužnou restaurací, restaurací s obsluhou, barem, snack barem a maurskou kavárnou. Najdete tu také konferenční místnost, obchod se suvenýry nebo diskotéku. V lobby se můžete zdarma připojovat na wi-fi, pevné připojení k internetu je zpoplatněné. Pro děti je tu připravený speciální dětský bazén, miniklub a dětské hřiště, tobogány si užijí všechny věkové skupiny, stejně jako hlavní hotelový bazén s lehátky a slunečníky zdarma.

Pokoje

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (koupelna, wc) nabízejí možnost až dvou přistýlek, většina pokojů navíc disponuje balkonem nebo terasou. Ke standardnímu vybavení patří telefon, televize se satelitním příjmem a vysoušeč vlasů. Bezpečnostní schránka a minibar se řadí k nadstandardnímu vybavení (za poplatek).

Pláž

Písečná pláž s lehátky a slunečníky (využití zdarma) se nachází zhruba 300 metrů od hotelu. Vstup do moře je pozvolný, návštěvníky potěší také přítomnost plážového baru.

Aktivity

Při pobytu v hotelu Aqualife Imperial si můžete užít aktivity zahrnuté v ceně zájezdy, stejně jako doplňkové aktivity za poplatek. K těm za poplatek patří sauna, masáže, hammam nebo kulečník, v rámci all inclusive si můžete užít denní animační programy, nepravidelná večerní vystoupení a aktivity, minigolf, tenis, lukostřelbu nebo volejbal. Pokud rádi poznáváte destinace, ve kterých trávíte dovolenou, určitě uvítáte blízkost hned dvou letovisek (Hammamet a Nabeul), která můžete prozkoumávat.

Jídlo

Hotelové all inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, stejně jako malé svačinky během celého dne. Nápoje můžete čerpat v neomezeném množství mezi 10:00 a 23:00, a to jak nealkoholické, tak alkoholické rozlévané nápoje místní výroby.