Hotel Amphitryon

Máte rádi boutique hotely? Líbí se vám jejich útulnost, nezaměnitelný styl a také skutečnost, že se nejedná o masové ubytování? Pokud ve vašich požadavcích navíc figurují nekuřácké prostory, nenajdete na Rhodossu lepší ubytování než Ampitryon.

Boutique hotel pro nekuřáky

Tento příjemný čtyřhvězdičkový hotel v centru hlavního města Rhodos Town si nevybírají jen mladé páry a obchodní cestující, které tu potěší fax, jednací místnost, půjčovna aut a kol nebo malé fitness centrum. Rádi sem míří všichni ti, kteří chtějí být v centru dění.


Poloha

Boutique hotel Amphitryon se nachází v centru města Rhodos Town, přímo vedle rozlehlého parku. V okolí hotelu se návštěvníkům nabízí řada nákupních i zábavních možností a také historických památek k navštívení. Přístav najdete 2 km od hotelu, letiště je vzdálené 15 km, o kilometr méně je to do letoviska Faliraki.

Kde se Hotel Amphitryon nachází?

Hotel Amphitryon leží .

Vybavení

Součástí vybavení čtyřhvězdičkového hotelu Amphitryon je vstupní hala s recepcí, výtah, restaurace, sluneční terasa, bazén nebo malá tělocvična. Kromě toho tu funguje úschovna zavazadel, půjčovna aut a kol nebo místnost pro společenské hry. Hotel je nekuřácký, takže se nemusíte bát přijet sem s vašimi dětmi. Na recepci akceptují karty VISA a Mastercard.

Pokoje

Hotel Amphitryon nabízí pokoje pro jednu až čtyři osoby. Součástí každého pokoje je vlastní koupelna s wc, fén na vlasy, satelitní televize, minibar, lednice a kuchyňský kout. Klimatizace je v provozu od 1.5. do 31.10. Výhled do okolí a soukromé posezení vám zajistí vlastní balkon nebo terasa.

Pláž

Od hotelu Amphitryon můžete vyrazit hned k několika městským plážím, které jsou převážně písčito-oblázkové a mají zpoplatněný plážový servis. Na většinu z nich je vhodné využít obuv do vody. Nejbližší pláž leží ve vzdálenosti cca 500 metrů.

Aktivity

Hotel Amphitryon se hodí nejen pro rodiny s dětmi (pro děti je tu zajištěno hlídání), ale i pro páry a pro jednotlivce, kteří sem míří za obchodem. Pro služební účely zde můžete využít kopírku a fax, wi-fi koutek (i internetový koutek) nebo jednací místnost. V hotelu si můžete vypůjčit kolo, objednat servis pro nevěsty nebo zařídit exkurze po ostrově. Na plážích si za poplatek užijete vodní sporty, v centru Rhodos Townu se vám zase nabízí spousta nákupních i zábavních možností.

Jídlo

Během pobytu v hotelu Amphitryon na vás čekají snídaně a večeře formou bufetu. Na oběd si můžete zajít do kterékoli z taveren nebo restaurací v blízkém okolí a vyzkoušet tak nefalšovanou chuť řecké kuchyně.