Alegria Dos Playas

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Čtyřhvězdičkový hotel Alegria dos Playas se pyšní báječnou polohou mezi celou řadou krásných písečných pláží, skvělým all inclusivem servisem a elegantními pokoji v tlumených barvách.

MODERNÍ A CENOVĚ SKVĚLÝ

Elegantní přírodní tóny zdobí i interiéry hotelu, včetně restaurace a prostoru lobby. Hotel je vhodný pro cestující páry i pro rodiny s dětmi.


Poloha

Hotel Alegria dos Playas se nachází v oblasti Murcia (jihovýchodní Španělsko), ve městě Mazarrón, asi 8 km od jeho centra, 50 metrů od nejbližší pláže a 100 metrů od nejbližších obchodů a restaurací. Z hotelu je to jen pár kroků do malého jachetního přístavu, letiště je vzdálené asi 70 km.

Kde se Alegria Dos Playas nachází?

Alegria Dos Playas leží ve Španělsku.

Vybavení

V hlavní budově hotelu Alegria dos Playas se nachází celkem 137 pokojů na celkem 4 patrech. K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, společenská místnost, výtahy, dětské hřiště, restaurace, bar, venkovní bazén s barem, dětský bazén s atrakcemi a terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma. Osušky se půjčují oproti kauci, jejich výměna je za poplatek. Pro děti je v restauraci nachystaný dětský bufet a stoličky. Dětskou postýlku dostanete na pokoj na vyžádání zdarma. Na pokojích i v lobby je možné využívat wi-fi zdarma.

Pokoje

Elegantní pokoje v tlumených tónech jsou vybavené individuální klimatizací, telefonem, satelitní TV, fénem, lednicí, trezorem (za poplatek), balkonem a vlastní koupelnou s wc. Za příplatek je možné si zajistit rodinný pokoj nebo pokoj s výhledem na moře.

Pláž

Nejbližší pláž se od hotelu nachází asi 50 metrů. Tato písečná pláž s postupným vstupem do moře se hodí i pro děti. Lehátka a slunečníky se pronajímají za poplatek. Další pláže jsou vzdálené do půl kilometru.

Aktivity

Zdarma si můžete v hotelu zacvičit ve fitness, zasportovat si na multifunkčním hřišti nebo si vyzkoušet padel, moderní míčový sport kombinující tenis a squash. Za poplatek je možné si půjčit kolo, zahrát si kulečník nebo si v nedalekém okolí vyzkoušet potápění či jízdu na koni. V hotelu se pořádají animační programy pro děti i dospělé, samozřejmostí je také večerní zábavní program. Děti mají k dispozici vlastní bazén, hřiště i hernu.

Jídlo

Součástí pobytu v hotelu Alegria dos Playas je all inclusive strava. Její součástí jsou snídaně, obědy a večeře formou bufetu, kromě toho navíc malé svačinky téměř po celý den. Od 11:00 do 23:00 si navíc můžete dopřávat neomezené množství nealkoholických i alkoholických nápojů.