Alegria Colonial Mar

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Alegria Colonial Mar je skvěle situovaný čtyřhvězdičkový hotel, který se báječně hodí pro rodiny s dětmi. Hotel je u promenády i u pláže a do centra města to jsou necelé dva kilometry.

KRÁSNÝ BAZÉN S TOBOGÁNY

V tomto velkém hotelovém komplexu si užijete chutné jídlo, pěkné koloniální pokoje a hlavně spoustu vodní zábavy - skluzavky, tobogány, vířivku i adrenalinové vodní sporty na pláži.


Poloha

Hotel Alegria Colonial Mar byl vybudován jen pár kroků od písčité pláže Las Salinas ve městě Roquetas de Mar (jižní pobřeží Španělska). Centrum města s pravou dovolenkovou atmosférou je vzdálené okolo 2 km, jen 600 metrů od hotelu se nachází nákupní centrum. Hotel je skvělý pro milovníky klidu, kteří mají rádi soukromí na pláži a pěkné procházky po promenádě. Cesta na letiště trvá asi 35 minut.

Kde se Alegria Colonial Mar nachází?

Alegria Colonial Mar leží ve Španělsku.

Vybavení

Hotel je vybavený vstupní halou s recepcí, výtahem, restaurací, kavárnou, barem, obchodem se suvenýry, půjčovnou kol, TV koutkem, dětským hřištěm, hernou s PC automaty a prádelnou. Hotel zajišťuje i služby lékaře. Venku v zahradě byl vybudován velký bazén se skluzavkami a tobogány, částečně stíněný vzrostlými palmami. U bazénu funguje venkovní bar. Wi-fi zóna se může využívat zdarma, internetový koutek je za poplatek.

Pokoje

Všech 321 pokojů hotelu Alegria Colonial Mar koncipovaných v koloniálním stylu nabízí dostatek prostoru, klimatizaci, vlastní koupelnu s vanou, sprchovým koutem a fénem, telefon, satelitní TV, ledničku a za poplatek také trezor. Výhled do okolí zajišťuje u většiny pokojů kromě okna také balkon nebo terasa.

Pláž

Široká písečná pláž je od hotelu oddělená pouze promenádou. Pláž je udržovaná, s hrubším pískem, kamínky u vstupu do moře a s lehátky a slunečníky za poplatek. Obuv do vody není potřeba. Pláž je vybavená také sprchami.

Aktivity

Kromě denních a večerních programů pro děti i dospělé si mohou hoteloví hosté zdarma zahrát biliár, fotbal, stolní tenis nebo basketbal, ke zpoplatněným aktivitám patří tenis, volejbal a vodní sporty na pláži (windsurfing, šlapadla, jízda na banánu, katamarán, plachetnice). V hotelu je jeden bazén pro dospělé a jeden pro děti. Relaxovat můžete na lehátku u bazénu nebo ve vířivce. Děti se mezitím skvěle zabaví v miniklubu. Součástí vnitřního vybavení je také fitness centrum, spa centrum a solárium. Hotel je ideální k pořádání výletů do národního parku Sierra Nevada, do města Alcazab nebo do Alhambry.

Jídlo

Hotel poskytuje stravování formou polopenze, plné penze nebo all inclusive. Součástí all inclusive jsou snídaně, obědy, večeře, drobné občerstvení během dne a také vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje.