Hotel Aelia Resort

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Východní pobřeží ostrova Rhodos je plné krásných pláží, fascinujících vyhlídek a zajímavých zákoutí. Pokud vás láká právě tato část ostrova, můžete se ubytovat třeba v hotelu Aelia Resort.

Golf, koupání, výlety

Z hotelového areálu to je kousek ke slavným Sedmi pramenům, na pláž Tsambika i na golfové hřiště v letovisku Afandou. Jako klidná základna pro výlety do okolí je tento hotel ideální.


Poloha

Aelia Resort je komplex tvořený jednou hlavní budovou a řadou menších obytných budov. Celý areál se nachází v klidné oblasti na východě Rhodosu, asi 3 km od centra letoviska Afandou, do kterého si můžete zajít zahrát golf. Hlavní město Rhodos Town se spoustou historických památek je vzdálené asi 22 km, mezinárodní letiště zhruba 25 km.

Kde se Hotel Aelia Resort nachází?

Hotel Aelia Resort leží na Rhodu na Rhodu.

Vybavení

Jednotlivé budovy hotelu jsou rozmístěny v krásné zahradě, pouhý kousek od pobřeží. Se všemi svými přáními se můžete obracet na zaměstnance v hotelové recepci. V lobby máte možnost také chytit bezdrátovou wi-fi síť a vyřídit si emailovou korespondenci či jakékoli jiné on-line záležitosti. Kromě restaurace a bazénu tu najdete i vybavení na vybrané sporty (stolní tenis, kulčník), za poplatek máte možnost také pronajmout si trezor.

Pokoje

Klimatizované pokoje hotelu Aelia Resort obsahují dvě postele, na vyžádání navíc můžete získat i dětskou postýlku pro ty úplně nejmenší. Stejně tak patří k vybavení na vyžádání i lednice (zpoplatněná). V pokoji dále najdete vlastní koupelnu s wc a telefon. Balkon nebo terasa u každého pokoje je samozřejmostí.

Pláž

Zhruba 250 metrů od hotelu je situována krásná písečno-oblázková pláž s průzračnou vodou. Na pláži jsou umístěna lehátka a slunečníky, které můžete využívat zdarma.

Aktivity

Přímo v hotelu si za poplatek můžete užít stolní tenis nebo kulečník. Na pláži se nachází centrum vodních sportů, které si máte možnost také za poplatek vyzkoušet. Kromě toho se v blízkém letovisku Kolymbia nachází celá řada nákupních i zábavních možností. Skvělým zážitkem jsou také cesty po ostrově, během kterých poznáte co nejvíce z řecké kultury a architektury.

Jídlo

All inclusive v hotelu Aelia Resort zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou jednoduchého bufetu, stejně jako nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby.