Hilton Al Hamra

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Chcete si na své dovolené užívat slunce, golf, soukromou pláž i špičkovou wellness péči? Potom vyrazte do Spojených arabských emirátů do hotelu Hilton Al Hamra Beach & Golf Resort.

PRO GOLFOVOU DOVOLENOU

Značka Hilton je zárukou kvality pro vaši dovolenou. Užívejte si all inclusive servis, moderní ubytování i širokou nabídku služeb.


Poloha

Hotel je součástí komplexu Al Hamra a nachází se na jih od metropole emirátu Ras Al Khaimah, 15 minut chůze od obchodního centra. Transfer z dubajského letiště trvá cca 80 minut. Hotel leží přímo u pláže.

Kde se Hilton Al Hamra nachází?

Hilton Al Hamra leží ve Spojených arabských emirátech.

Vybavení

V hotelu Hilton Al Hamra Beach & Golf Resort najdete hlavní budovu se vstupní halou a recepcí, bufetovou restauraci, libanonskou a la carte restauraci, restauraci na pláži, několik barů, obchody, lobby, noční klub, dětský bazén, dětský klub, wellness centrum a 2 bazény pro dospělé (s barem). Bezdrátové wi-fi připojení je možné využívat v lobby zdarma, na pokojích si za internet připlatíte. Ze sportovního zařízení můžete v hotelu a jeho blízkosti využívat špičkové fitness centrum, tenisový kurt nebo 18jamkové golfové hřiště.

Pokoje

Vzdušné a klimatizované pokoje hotelu Hilton Al Hamra jsou vybavené koupelnou s wc, telefonem, trezorem a satelitní televizí. Vybrat si můžete ubytování v hlavní budově, ve vilkách nebo v budovách hned u pláže. Na výběr je také z výhledu do udržované zahrady nebo do zálivu. Ve dvoulůžkových pokojích se mohou ubytovat až 2 dospělí a 2 děti.

Pláž

Půl kilometru dlouhá privátní písečná pláž se nachází přímo u hotelu. Plážové vybavení (lehátka, slunečníky, osušky) můžou hoteloví hosté využívat zdarma.

Aktivity

Jestliže máte během své dovolené rádi široký výběr nejrůznějších aktivit, v hotelu Hilton Al Hamra si svůj pobyt užijete na maximum. Kromě skvěle vybaveného fitness centra tu máte k dispozici také 2 tenisové kurty, saunu a nemotorizované vodní sporty - to vše zdarma. Za poplatek si navíc můžete vyzkoušet i vodní lyžování, rybolov, golf (18 jamkové hřiště) nebo si zajít na masáž. Děti se skvěle vyřádí v menším bazénu a v dětském klubu.

Jídlo

Pokud se rozhodnete pro stravování formou polopenze, můžete se těšit na snídaně a večeře formou švédských stolů v hlavní restauraci. S all inclusive získáte navíc obědy (také formou švédských stolů), kredit na večeře v a la carte restauracích a také minerální vodu, nealkoholické nápoje, pivo, víno a další alkoholické nápoje vybraných značek v době od 12:00 do 24:00.