Helona Resort

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Moderní pětihvězdičkový hotel v italském stylu Helona Resort je určen pro náročné klienty, kteří si rádi užívají klid a pohodu odlehlých resortů a v rámci stravování dávají přednost chuťově rozmanité polopenzi.

KLID A POHODA LUXUSNÍHO RESORTU

Přímo u hotelu se rozkládá překrásná dlouhá pláž, v samotném areálu pak najdete 15 venkovních bazénů a 1 vnitřní bazén, takže si tu relaxační koupací dovolenou užijete po celý rok.


Poloha

Helona Resort se rozkládá jen pár metrů od krásné písčité pláže na okraji městečka Kardamena (3 km od centra). Hlavní město je vzdálené cca 30 km, cesta na mezinárodní letiště zabere zhruba čtvrt hodiny.

Kde se Helona Resort nachází?

Helona Resort leží .

Vybavení

Areál hotelu Helena Resort se skládá z hlavní budovy, viladomů a pěkné, prostorné zahrady. Součástí hotelového vybavení je recepce, hlavní restaurace, terasa, a la carte restaurace u bazénu, snack bar u moře, lobby bar, taverna, minimarket, konferenční místnosti, krytý bazén s vyhříváním, fitness a spa centrum, tenisový kurt, půjčovna kol, dětské hřiště, miniklub, dětský bazén a 15 venkovních bazénů s lehátky a slunečníky (zdarma). Pokud jde o internet, na pokojích funguje zdarma LAN připojení, počítačový koutek v lobby je zpoplatněný.

Pokoje

Prostorné, světlé a vkusně vybavené pokoje hotelu Helona Resort vám poskytnou kvalitní zázemí pro odpočinkovou dovolenou. V každém pokoji najdete vlastní koupelnu s wc a fénem na vlasy, telefon, minibar, individuální klimatizaci, satelitní TV, trezor a rychlovarnou konvici. Relaxovat můžete také na vlastním balkonu/terase. Zdarma je možné si vyžádat dětskou přistýlku. Za příplatek můžete získat dvoulůžkový pokoj s výhledem na moře, dvoulůžkový pokoj s přímým vstupem do sdíleného bazénu nebo rodinný pokoj.

Pláž

Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do průzračného moře se nachází jen 50 metrů od hotelu. Pláž nabízí nádherné výhledy na ostrov Nissyros, na bezpečnost tu dohlíží plavčík a pohodlí vám zajišťují lehátka, slunečníky i plážové osušky zdarma.

Aktivity

V hotelu je možné si zdarma zahrát tenis (osvětlení za poplatek), stolní tenis, plážový volejbal a šipky, případně se zapojit do lekcí aerobiku a dalších animačních aktivit. O zábavu se během večerů postará živá hudba. Ke zpoplatněným aktivitám a službám patří windsurfing, půjčení kol a návštěva wellness centra (sauna, fitness, turecké lázně, whirlpool, masáže, relaxační procedury, aromaterapie ad.). Pokud máte rádi vodní zábavu, můžete také vyrazit do 2 km vzdáleného aquaparku Aquatica Water Park nebo do oblíbeného Lido Water Parku (20 km).

Jídlo

Součástí pobytu v hotelu Helona Resort je polopenze, díky které nejste vázáni na hotel a můžete vyrážet poznávat ostrov. Bohatý snídaňový i večerní bufet vám poskytne dostatek energie i nejrůznějších chutí. Využít můžete za poplatek také občerstvení během dne, a to jak v hotelu, tak na pláži.