Green Garden

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Jestliže dáváte na své dovolené před ruchem velkých měst přednost pobytu v klidném prostředí plném zeleně, určitě vám nezklame mallorský hotel Green Garden.

V KRÁSNÉM KOUTU PŘÍRODY

Ani tady přitom nebudete ošizeni o zábavu a možnosti aktivního vyžití - do centra blízkého letoviska to máte necelý kilometr, přímo v hotelu je možné využít víceúčelové hřiště, účastnit se animačních programů nebo si dopřát relax v jacuzzi.


Poloha

Green Garden hotel je situovaný na severovýchodě Mallorky, v krásné oblasti Cala Ratjada, plné zeleně a romantických písečných zátok. Centrum letoviska s promenádou a malým přístavem je asi 800 metrů daleko, stejně jako nejbližší písečná pláž. Hotel je 80 km od hlavního města Palma de Mallorca a 70 km od letiště.

Kde se Green Garden nachází?

Green Garden leží na Mallorce.

Vybavení

Hotelový komplex Green Garden nabízí celkem 5 budov s 236 pokoji, vstupní halu s recepcí, několik výtahů, restauraci, bar, konferenční sál, 2 bazény, bar u bazénu, krásnou prostornou zahradu, dětské hřiště a terasu s lehátky a slunečníky (zdarma; osušky za poplatek). V celém hotelu funguje wi-fi připojení zdarma, rychlejší pevné připojení v internetovém koutku je zpoplatněné.

Pokoje

Hotel nabízí možnost ubytování ve dvoulůžkových studiích nebo v apartmánech s oddělenou ložnicí a obývacím prostorem s kuchyňkou (2-4 osoby). Součástí vybavení je klimatizace, koupelna s wc a vysoušečem vlasů, satelitní televize, telefon a za poplatek také trezor. K pokoji vždy patří také vlastní balkon nebo terasa. Na vyžádání můžete dostat apartmán s výhledem na bazén.

Pláž

V blízkosti hotelu se nacházejí hned dvě písečné pláže - Cala Agulla a Cala Guya. Bližší pláž je asi 800 metrů od hotelu a můžete se k ní snadno přiblížit pomocí hotelového minibusu nebo k ní dojít po 10‑15 minutách chůze příjemným piniovým lese. Lehátka a slunečníky si můžete půjčit za poplatek.

Aktivity

Sportovní nabídka hotelu Green Garden zahrnuje využití víceúčelového hřiště, ping-pong, fitness a vnitřní vyhřívaný bazén. Relaxovat můžete v sauně nebo v jacuzzi. Za poplatek je možné si zahrát také biliár. Pro dospělé i pro děti je nachystaný denní animační program, pravidelná zábava se koná i během večerů. Nejmenší návštěvníci mohou využít zdejší brouzdaliště, dětské hřiště nebo miniklub. Okolní prostředí je jako stvořené pro procházky, můžete si také půjčit auto a vyrazit poznávat krásy Mallorky po vlastní ose.

Jídlo

Základní formou stravování je polopenze (snídaně a večeře formou bufetu), dokoupit si můžete i all inclusive program. All inclusive zahrnuje tři hlavní jídla denně, k tomu navíc kontinentální snídani (10:00-12:00) a odpolední kávu či čaj se zákuskem. V době od 10:00 do 24:00 si navíc můžete dopřávat neomezené množství místních nápojů, a to jak nealkoholických, tak i těch s alkoholem. V nabídce jsou také bezlepkové pokrmy pro celiaky.