Grand Santana

V hotelovém komplexu Grand Santana najdete vše, co potřebujete pro příjemně strávenou dovolenou - pláž pár metrů od budovy, pěkný prostorný bazén, bohatou all inclusive nabídku a sportoviště pro aktivní vyžití.

VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ

Výhodou tohoto hotelu je také jeho umístění - nachází se v relativně klidném letovisku, ale jen pár kilometrů od životem kypící Alanye. Využít byste určitě měli i nabídku fakultativních výletů.


Poloha

Hotelový komplex Grand Santana najdete v tureckém letovisku Mahmutlar, asi 50 metrů od pláže a 250 metrů od nejbližších restaurací, obchodů a barů. Do letoviska Alanya s bohatým denním i nočním životem to je asi 8 km, mezinárodní letiště v Antalyi je vzdálené 140 km.

Kde se Grand Santana nachází?

Grand Santana leží v Turecku.

Vybavení

Pěkný šestipatrový komplex Grand Santana s více než třemi sty pokoji je vybavený vstupní halou s recepcí, hlavní restaurací, a la carte restaurací, 4 bary, minimarketem, diskotékou (placené nápoje), obchody, kadeřnictvím, konferenční místností, televizním koutkem, internetovým koutkem (za poplatek), amfiteátrem, bazénem, krytým bazénem a bazénem se skluzavkou. Pro děti tu je k dispozici dětský bazén, miniklub (4-12 let) a dětské hřiště. Wi-fi na recepci a u bazénu funguje zdarma. Lehátka a slunečníky u bazénu jsou k volnému využití. Ve spa centru funguje sauna, vířivka, fitness centrum a nabídka masáží.

Pokoje

Příjemně zařízené pokoje obsahují vlastní koupelnu s wc, individuálně ovladatelnou klimatizaci, telefon, fén, rádio, satelitní LCD TV a minibar (při příjezdu naplněný vodou). Trezor patří k vybavení za poplatek. Součástí každého pokoje je soukromý balkon nebo terasa. Dětskou postýlku i židličku získáte na požádání zdarma, za prostornější rodinný pokoj je třeba si připlatit. Hotel nabízí i speciálně upravené pokoje pro handicapované klienty.

Pláž

Pěkná dlouhá písečná pláž s oblázky se rozkládá jen 50 metrů před hotelem, od kterého je oddělená místní komunikací - přejít se dá po silnici nebo podchodem. Výhodou je pozvolný vstup do moře, pro vyhnutí se kamenům je na pláži k dispozici molo. Hosté mohou zdarma využívat lehátka, slunečníky i služby plážového baru s nealko nápoji. Osušky a nabídka centra vodních sportů jsou za poplatek (paragliding, vodní lyže, jízda na banánu, šlapadla, windsurfing ad.).

Aktivity

V hotelu se zdarma můžete zapojit do animačních programů, zahrát si ping-pong, basketbal nebo plážový volejbal, zacvičit si ve fitness nebo si zajít do tureckých lázní. Do zpoplatněné nabídky patří kulečník, masáže, vířivka, pára, sauna, potápění a další vodní sporty na pláži. Pro děti jsou nachystané hry, soutěže, kreativní dílny, kvízy, miniklub, bazén se skluzavkami a další. Spoustu dalších možností aktivního vyžití nabízí nedaleké letovisko Alanya. Vyrazit můžete také na fakultativní výlety po Turecké riviéře a okolí (Pamukkale, Kappadokia, Side, Perge, Green Kanyon…).

Jídlo

S all inclusive formou stravování získáte nárok na bufetové snídaně, obědy a večeře, dále na lehké občerstvení během dne, odpolední kávu či čaj se zákusky a na půlnoční polévku. Pokud jde o pití, v době 10:00-23:00 můžete čerpat v neomezeném množství zdejší rozlévané nápoje nealkoholického i alkoholického typu (neplatí pro alkohol v lahvích, tureckou kávu a šťávy z čerstvého ovoce). Jednou za pobyt je možné zdarma navštívit a la carte restauraci s tureckými specialitami (nutnost předchozí rezervace).