Grand Blue Beach

Grand Blue Beach je zbrusu nový hotel na jižním pobřeží oblíbeného řeckého ostrova Kos, který nabízí kromě pětihvězdičkového servisu také překrásné výhledy na pobřeží od bazénu i z restaurační terasy.

NOVÝ HOTEL S KRÁSNÝM VÝHLEDEM

Hotel nabízí prostorné pokoje pro celou rodinu, moderní spa centrum, příjemnou obsluhu a dvě kvalitní restaurace, které chystají jak místní speciality, tak tradiční pokrmy západní kuchyně.


Poloha

Krásný nový hotel Grand Blue Beach se nachází v klidné části letoviska Kardamena (1 km od centra), jen 23 km od hlavního města ostrova Kos. Cesta na letiště zabere pouhých 20 minut. Nejbližší autobusová zastávka je umístěná jen 150 metrů od hotelu. V centru městečka Kardamena najdete spoustu nákupních možností, taverny, bary a mnoho dalšího. Od pláže dělí hotel 50 metrů.

Kde se Grand Blue Beach nachází?

Grand Blue Beach leží .

Vybavení

Pětihvězdičkový Grand Blue Beach hotel byl otevřen teprve roku 2015, takže se můžete těšit na nové a moderní vybavení, v čele s hlavní budovou v nejvyšší části areálu a patrových vilek v zahradě. V hotelu fungují dvě restaurace (řecká a mezinárodní), bar, 2 bary u bazénu, tenisový kurt a moderní wellness centrum. V zahradě jsou rozmístěné 3 bazény s volně přístupnými lehátky a slunečníky. Na pokojích funguje free wi-fi připojení. Pro děti je připravené dětské hřiště a bazény, zdarma si můžete také vyžádat přistýlku na pokoj.

Pokoje

Pokoje hotelu Grand Blue Beach jsou prostorné, útulné, vzdušné a vybavené elegantní koupelnou se sprchou, vanou a wc. Součástí každého pokoje je klimatizace, telefon, rychlovarná konvice, satelitní TV, vysoušeč vlasů, župan a balkon nebo terasa. Na pokojích funguje free wi-fi připojení. Za příplatek se můžete nechat ubytovat v designových pokojích se superior kvalitou vybavení a kávovare nebo v rodinných pokojích (2 místnosti oddělené dveřmi). Hotel nabízí také single pokoje pro ty, kteří cestují na dovolenou sami.

Pláž

Zhruba 50 metrů od hotelu se rozprostírá dlouhá písečná pláž s drobnými oblázky, která je od hotelového areálu oddělená místní komunikací. Lehátka a slunečníky si můžete rezervovat za poplatek, osušky se zapůjčují zdarma.

Aktivity

Hoteloví animátoři chystají pro hosty pravidelně bohatý animační program, do kterého je možné se zapojit. Hosté jistě ocení také přítomnost stylového Aegeo wellness centra, do kterého mohou vstupovat jen starší 18 let a ve kterém je možné zdarma absolvovat čtvrthodinovou konzultaci a následně si za poplatek dopřát nejrůznější druhy procedur podle doporučení. Pokud rádi nakupujete nebo sedíte v tavernách a restauracích, můžete vyrazit do kilometr vzdáleného centra Kardameny, případně do hlavního města Kos, kde se nachází také řada zachovaných historických památek.

Jídlo

V hotelu se servíruje all inclusive strava formou bufetu (snídaně, obědy, večeře, teplý i studený snack během dne). Snídaňový bufet je amerického typu, v rámci večeří se můžete těšit na show cooking. Mezi 10:00 a 23:00 si můžete ve zdejších barech dopřávat také neomezené množství nealkoholických i alkoholických nápojů místní výroby, včetně kávy a čaje.