Golden Sun

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Golden Sun je vhodným cílem pro nenáročné turisty, kteří míří za sluncem, čistým mořem a krásným výhledem na hory, za který nechtějí platit zbytečně mnoho.

TURECKÁ RIVIÉRA PRO MÉNĚ NÁROČNÉ

Tento jednoduchý hotel, skládající se ze čtyř budov a pěkné zahrady, nabízí kompletní all inclusive servis a jeho pláž je vzdálená zhruba půl kilometru.


Poloha

Golden Sun hotel spadá do oblasti známého letoviska Kemer, od jehož centra se nachází asi 15 km. Nákupní možnosti máte v těsném okolí hotelu, pláž se nachází jen 500 metrů daleko. Mezinárodní letiště v Antalyi je vzdálené 35 km.

Kde se Golden Sun nachází?

Golden Sun leží v Turecku.

Vybavení

Hlavní devízou hotelu Golden Sun je dobře udržovaná zahrada a pěkný bazén se skluzavkami. Lehátky, slunečníky i matrace u bazénu jsou k využití zdarma. Dále zde najdete dětský bazén, vstupní halu s recepcí, hlavní restauraci, snack bar, bar u bazénu, dětské hřiště, fitness centrum, prádelnu a TV místnost. Wi-fi připojení je ve společných prostorách zdarma.

Pokoje

Hotelové pokoje jsou spíše menší, s individuálně ovladatelnou klimatizací, telefonem, satelitní TV, minibarem (naplněn na požádání), trezorem (za poplatek) a vlastním sociálním zařízením (koupelna, wc, fén). Z vlastního balkonu máte výhled na bazén, do zahrady nebo na pohoří Taurus. Wi-fi na pokojích funguje zdarma.

Pláž

Hotelová pláž je převážně oblázková, s kamenitým vstupem do moře (vhodné boty do vody) a nachází se za vedlejší komunikací, zhruba 500 metrů od hotelu. Pláž je vybavená lehátky, slunečníky, matracemi (zdarma), barem (zdarma voda) a sprchou.

Aktivity

Při pobytu v hotelu Golden Sun si můžete zdarma zahrát volejbal, stolní tenis, kulečník, pinball a šipky nebo si můžete zajít do hotelového fitness centra. Vodní sporty na pláži jsou zpoplatněné.

Jídlo

Hotel nabízí svým hostům stravování formou all inclusive. K tomu patří snídaně, obědy, večeře (bufet), odpolední káva/čaj se zákusky, noční polévka a v čase 10:00-22:00 také neomezené množství rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů místní výroby (filtrovaná káva, postmixové nápoje ad.). Hotel nabízí velké množství nejrůzněji upravované zeleniny, grilovaných mas i příloh.