Globales Simar

Pro milovníky klidu, pro romanticky založené páry i pro rodiny s dětmi, které dávají přednost méně živým oblastem, je jednou z nejlepších nabídek na Mallorce hotel Globales Simar.

SKVĚLÁ LOKALITA, ÚCHVATNÉ VÝHLEDY

V tomto malém hotelovém komplexu na severním pobřeží ostrova si užijete výlety po okolí, koupání v malebných zátokách a kvalitní služby poskytované přátelským personálem.


Poloha

Krásný prázdninový komplex Globales Simar je vystavěn na skále nad romantickou zátokou v malé rybářské vesničce Cala San Vicente. Tiché a klidné letovisko se nachází asi 60 km od letiště a 10 km od živého Puerto de Pollenca, kam se dá dojet místním autobusem. Z hotelu můžete vyrazit na výlet k nejsevernějšímu bodu ostrova, Capu Formentor.

Kde se Globales Simar nachází?

Globales Simar leží .

Vybavení

Skvěle situovaný hotelový resort Globales Simar nabízí celkem 121 pokojů ve čtyřech menších budovách oddělených místní komunikací. Součástí vybavení je vstupní hala s recepcí, trezory a lobby barem, výtah, herna, úschovna zavazadel, půjčovna kol, hlavní restaurace a společenská místnost s televizí. Ve venkovních prostorách se nachází dětský bazén, bazén s barem a terasa s lehátky a slunečníky (zdarma; osušky za poplatek). Využití internetového koutku a wi-fi na pokojích je za poplatek, bezdrátové připojení v lobby můžete využívat zhruba půl hodiny denně zdarma.

Pokoje

Jednoduché, ale moderně zařízené pokoje hotelu Globales Simar nabízejí možnost přistýlky a disponují vybavením, jako je klimatizace, telefon, rádio, satelitní televize, minibar a trezor (ten je za poplatek). Ke každému pokoji patří vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou nebo sprchou, wc, fén) a balkon nebo terasa. Požádat si můžete i o prostornějí rodinný pokoj s možností až dvou přistýlek (budova bez výtahu, místnost opticky rozdělena na dvě části). Pokoje s přímým a bočním výhledem na moře a wi-fi připojení na pokojích je za poplatek. Dětskou postýlku a jídelní židličku dostanete na vyžádání zdarma.

Pláž

V okolí hotelu se nacházejí hned tři krásné zátoky s plážemi. Jen 150 metrů od hotelu (po schodem) je malá písečno-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře a se sezónní nabídkou vodních sportů. Dvě větší písčité pláže s lehátky a slunečníky (za poplatek) jsou od hotelu vzdálené okolo 300 metrů.

Aktivity

Hotelový personál chystá pravidelné animační programy pro děti i dospělé, včetně zábavných večerních show v podobě tematických večeří a tanečních večerů s živou hudbou. Ze sportů si tu můžete vyzkoušet stolní tenis, šipky či lukostřelbu, za poplatek je možné si půjčit kolo, zahrát kulečník nebo otestovat nabídku vodních sportů na pláži. Zarelaxovat si můžete v hotelovém bazénu nebo na lehátkách na sluneční terase.

Jídlo

All inclusive dovolená zahrnuje plnou penzi formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne (ovoce, pečivo, zákusky, káva, čaj, hot dogy ad.) a neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby (pivo, víno, rum, vodka, likéry, whisky, míchané nápoje). Další alkoholické nápoje v lahvích, čerstvé džusy a turecká káva jsou za poplatek.