Globales Pionero/Santa Ponsa Park

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Hotel Globales Pionero, který nedávno prošel kompletní rekonstrukcí, dnes se svou výbavou a službami patří k tomu nejlepšímu, co vám může letovisko Santa Ponsa nabídnout.

NOVĚ OTEVŘENO

Pokud hledáte hotel, kde si užijete aktivní dovolenou a odkud můžete vyrážet na výlety do hlavního město, pak jste na správné adrese.


Poloha

Hotel Globales Pionero (Santa Ponsa Park) se může pyšnit lákavou polohou v klidné části letoviska Santa Ponsa, zhruba 300 metrů od pláže a stejně daleko od nejbližších restaurací a barů. Do živého centra letoviska to máte pouhých pár kroků, vzdálenost na letiště je 30 km.

Kde se Globales Pionero/Santa Ponsa Park nachází?

Globales Pionero/Santa Ponsa Park leží na Mallorce.

Vybavení

Čtyři pětipatrové budovy hotelu Globales Pionero poskytují celkem 581 útulných, klimatizovaných pokojů. Ke společnému vybavení patří vstupní hala s 24hodinovou recepcí, výtahy, konferenční sál, televizní místnost či hotelové restaurace a bary. Kolem venkovního bazénu je rozmístěný dostatek lehátek a slunečníků, které můžete využívat zdarma. Hotel nabízí také krytý bazén, saunu, jacuzzi, dětské brouzdaliště či obchod. K poskytovaným službám dále patří výměna peněz, pronájem aut či kol, lékařská péče, čištění prádla nebo připojení k internetu (pevné připojení a wi-fi na pokojích za poplatek; v lobby wi-fi cca na 30 minut denně zdarma). Po hotelu je umožněn bezbariérový pohyb.

Pokoje

Součástí standardních dvoulůžkových pokojů je vlastní koupelna s WC, satelitní televize, stropní ventilátor a balkon. Pokoje jsou útulné, čisté, klimatizované a za poplatek v nich můžete využívat trezor a miniledničku. Maximální obsazenost je 3 dospělí nebo 2 dospělí a dítě. Hotel také nabízí 6 pokojů plně přizpůsobených handicapovaným klientům a několik pokojů pro nekuřáky.

Pláž

Pěkná široká písečná pláž se nachází pouhých 300 metrů od hotelu. Vstup do vody je tu pozvolný, takže je to ideální místo pro koupání s dětmi. Lehátka a slunečníky na pláži můžete využívat za poplatek.

Aktivity

Mezinárodní animační tým hotelu Globales Pionero pro vás plánuje denní aktivity, stejně jako večerní programy a show pro velké i malé. Zdarma si tu můžete zahrát tenis nebo ping-pong, za poplatek se vám nabízí také kulečník, sauna, jacuzzi, vodní sporty na pláži nebo jedno ze tří blízkých golfových hřišť. Děti určitě potěší minidiskotéka a možnost povozit se na koních, dospělé návštěvníky, kteří si rádi na dovolené užívají diskotéky a zábavu až do rána, zase nadchne noční život v nedaleké čtvrti Magaluf.

Jídlo

K pobytu v hotelu Globales Pionero patří buď polopenze, nebo all inclusive. Pokud se rozhodnete pro all inclusive verzi, můžete se kromě snídaní, obědů a večeří formou bufetu těšit také na lehké svačinky podávané v průběhu téměř celého dne, na odpolední kávu či čaj se zákuskem a také na vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby od 10:00 až do 24:00. Kromě toho zde pravidelně probíhají tematické noci a v hotelu funguje i pizzerie, kde si můžete dát chutné těstoviny, saláty, pizzy a dezerty. K večeři je vyžadováno formální oblečení.