Globales América

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Globales América je jeden z nejlépe hodnocených hotelů v oblasti Calas de Mallorca. Návštěvníci se sem rádi vracejí zejména kvůli příjemné obsluze a kvalitním službám.

HOTEL SE SKVĚLÝM HODNOCENÍM

Velkou předností hotelu je také jeho poloha - nachází se na útesu nad krásnou zátokou a poskytuje výhled na moře z každého pokoje, za zahrady i od bazénu.


Poloha

Příjemný čtyřhvězdičkový hotel Globales América se nachází v klidné části jihovýchodního pobřeží Mallorky, 70 km od letiště a od hlavního města. Nejbližší obchody a restaurace jsou od hotelu vzdálené jen 100 metrů, pláž je ukrytá přímo pod areálem. Poloha hotelu je ideální pro klienty, kteří dávají přednost klidu v menších letoviscích.

Kde se Globales América nachází?

Globales América leží na Mallorce.

Vybavení

Hotelový komplex se skládá ze dvou budov a příjemné zahrady, ze které je to jen pár kroků na pláž. Hotel nabízí 24hodinovou recepci, směnárnu, výtahy, restauraci, pizzerii, společenskou místnost s televizí, kavárnu, internetový koutek, dva snack bary, bar u bazénu, barbecue restauraci v zahradě (otevřená během hlavní sezóny), multifunkční hřiště a 3 bazény (z toho jeden pro děti). Lehátka a slunečníky na terase u bazénu i jinde v areálu hotelu můžete využívat zdarma. S personálem se dohovoříte hned pěti jazyky a domluvit si tu můžete třeba i půjčení auta. V lobby je možné se připojovat k wi-fi (každý den na omezenou dobu).

Pokoje

Pěkně upravené dvoulůžkové pokoje nabízejí zařízení zahrnující klimatizaci, telefon, satelitní televizi a fén na vlasy. Za poplatek je možné využívat také pokojový trezor a minibar. Z každého pokoje se nabízí výhled na moře a ke každému pokoji také patří balkon a vlastní koupelna s vanou či sprchou a wc. K dispozici jsou i prostornější superior pokoje, ve kterých je možné ubytovat až čtyři lidi.

Pláž

Přímo pod hotelem (cca 50 metrů, kousek po schodech) se rozkládá krásná písčitá zátoka Cala Domingo. Vstup do moře je tu pozvolný, lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek a návštěvníci mohou využívat i sprchy. Od hotelu je pláž oddělena promenádou.

Aktivity

Zaměstnanci hotelu chystají pro návštěvníky nejrůznější denní i večerní programy - soutěže, hry, sportovní aktivity a vystoupení. Na své si tu s animačním programem přijdou zejména děti. Během pobytu si můžete vyzkoušet tenis (osvětlení za poplatek), šipky, ping-pong nebo plážový volejbal, za poplatek také kulečník a elektronické hry. Zhruba 15 km od hotelu najdete pěkné golfové hřiště Vall dOr. Hotel je ideálně situován na procházky po pobřeží.

Jídlo

Součástí pobytu je all inclusive stravování - snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké svačiny, zmrzlina pro děti a od 10:00 až do 24:00 také vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v neomezeném množství. Těšit se můžete na bohatou nabídku mořských plodů, různé druhy masa, špízy, saláty, sýry, jogurty a další. Při večeřích je vyžadováno formální oblečení.