Giakalis Natura Resort

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Pěkný barevný resort Giakalis Natura poskytuje svým hostům jednoduché, ale příjemné prostředí, jehož součástí je malá zahrada a pěkný bazén pro dospělé i pro děti.

KLIDNÉ MÍSTO, PROSTORNÉ APARTMÁNY

V hotelu si můžete dopřát chutný soft all inclusive výběr jídel i nápojů. K hlavním přednostem patří příjemný personál a pěkné, prostorné apartmány s balkony.


Poloha

Pěkný malý areál hotelu Giakalis Natura Resort se nachází v klidném venkovském prostředí na severu řeckého ostrova Kos, asi 600 metrů od pláže, 1,5 km od centra městečka Marmari a 14 km od hlavního města Kos. Cesta na mezinárodné letiště zabere zhruba 20 minut. Necelé 4 km daleko se nachází další malé městečko s možností jídla a nákupů - Tigaki.

Kde se Giakalis Natura Resort nachází?

Giakalis Natura Resort leží .

Vybavení

Malebný rodinný hotel Giakilis Natura Resort se skládá z hlavní budovy, vedlejších budov a pěkné zahrady. Ve vstupní hale najdete recepci (trezor je za poplatek), k dalšímu vybavení hotelu patří hlavní restaurace, bar a TV koutek. V zahradě je umístěn bazén pro dospělé a bazén pro děti. Terasa s lehátky a slunečníky je k využití zdarma. Děti mají dále k dispozici vlastní hřiště, na vyžádání je možné za poplatek získat dětskou postýlku. Zabavit se můžete na tenisovém kurtu nebo v lobby, kde je možné se zdarma připojovat k wi-fi.

Pokoje

Hotelové apartmány jsou zařízené jednoduše, ale prakticky. Součástí koupelny je také toaleta, prostor je celkově rozdělen na jednoduchou kuchyňku, ložnici, balkon a oddělený obývací pokoj s kuchyňským koutem. V pokoji je k dispozici minilednice a satelitní TV. Klimatizace je za poplatek. Větší apartmány jsou dělené na 2 ložnice.

Pláž

Dlouhá pláž se světlým pískem a dostatkem místa pro všechny se rozkládá zhruba 600 metrů od hotelu. Na pláži je možné si za poplatek pronajmout lehátka a slunečníky.

Aktivity

Pokud se rozhodnete trávit čas v hotelu, můžete si zdarma zahrát tenis a minigolf nebo si užívat koupání v bazénu a opalování v zahradě či na terase. Vlastní bazén mají i děti. Za poplatek je možné vyzkoušet vodní sporty na pláži. Centrum městečka Marmari s několika tavernami, restauracemi a bary je vzdálené něco málo přes kilometr. Ve městečku je možné si také půjčit auto a vyrazit poznávat ostrov na vlastní pěst.

Jídlo

Stravování v hotelu probíhá formou soft all inclusive, během kterého máte nárok na tři hlavní jídla formou bufetu (snídaně, oběd, večeře) a na nealkoholické i alkoholické nápoje místní výroby od 10:30 do 22:00. Z alkoholů si můžete dopřávat víno, pivo, ouzo či místní brandy, z nealkoholických nápojů je v nabídce voda, cola, fanta či sprite.