Gamboa Rainforest Resort

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Pokud míříte do Panamy hlavně za poznáváním zdejší přírody a původních tradic, nemůžete si pro svůj pobyt zvolit lepší místo než Gamboa Rainforest Resort.

V SRDCI TROPICKÉHO LESA

Tento ekologický resort v srdci deštného pralesa vám nabízí nejen pětihvězdičkové vybavení a služby, ale i možnost celé řady výletů do panamské divočiny - od plaveb po vodě přes noční safari až po lety vzduchem.


Poloha

Gamboa Rainforest Resort se nachází v oblasti Gamboa a je z jedné strany obtékán Panamským průplavem a z druhé řekou Chagres. Resort se ukrývá v národním parku Soberania a od letiště je vzdálený 35 km. Zhruba stejně daleko je to do nákupního centra Albrook Shopping Centre, hlavní město Panama city je vzdálené necelých 30 km.

Kde se Gamboa Rainforest Resort nachází?

Gamboa Rainforest Resort leží v Panamě.

Vybavení

Okouzlující Gamboa Rainforest Resort na vás dýchne atmosférou starých časů. Jeho projektanti se inspirovali původním hotelem Tivoli z roku 1907, ve kterém trávil svou dovolenou třeba prezident Theodore Roosevelt. Hotel má dobovou atmosféru, ale disponuje moderním vybavením. K tomu patří třeba venkovní bazén s lehátky a slunečníky, 3 restaurace, lobby, 2 bary nebo konferenční místnost. Samozřejmostí je také klimatizace, přístup k wi-fi, spa centrum nebo obchod se suvenýry.

Pokoje

V hotelu si můžete vybrat ze 137 pokojů a 27 suit, vše v rustikálním eko-stylu. Na výběr máte z pokojů s výhledem na řeku, na zahradu nebo na bazén. Součástí každého pokoje je bezplatné wi-fi připojení, minilednice, mramorová koupelna s toaletními potřebami a balkon nebo terasa (u dvoupatrových rodinných pokojů také s houpací sítí). O stálou čistotu pokoje se stará 24hodinový servis.

Pláž

Poblíž resortu se nenachází žádná pláž, ale můžete si užít koupání ve venkovním hotelovém bazénu, které vám zpříjemní jemný vánek a zpěv tropického ptactva.

Aktivity

Dovolená v hotelu Gamboa Rainforest Resort může být klidná, nebo adrenalinová - záleží čistě na vaší volbě. Hostům jsou zdarma k dispozici tenisové kurty a fitness centrum, za poplatek je možné si půjčit také kajak nebo vybavení na rybolov. Hotel nabízí celou řadu eko-výletů do oblasti Gamboa, třeba lodní výlet na jezero Gatun a na Panamský průplav, pozorování ptáků, noční safari, rybářské expedice, cestu lanovkou nad korunami stromů nebo seznámení s kulturou domorodých kmenů. Z dovolené v Panamě si přivezete spoustu netradičních zážitků.

Jídlo

V resortu Gamboa Rainforest je možné se stravovat formou snídaní nebo all inclusive. To zahrnuje kromě snídaní také obědy a večeře (vše formou bufetu v restauraci Corotu) a vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10:30-23:00).