Gaia Royal

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Hotel Gaia Royal je vyhledávaným cílem rodin s dětmi, které si tu užijí chutnou stravu, klidné prostředí a zábavný program pro malé i velké. Výhodou je také krátký přejezd z letiště.

ZELEŇ, VODA, ZÁBAVA

K hlavním přednostem tohoto hotelu patří krásná rozlehlá zahrada, bungalovy poskytující soukromí, blízkost písečné pláže a přijatelná cena. Pokud k tomu navíc přidáte all inclusive stravu, vychází vám perfektní dovolená.


Poloha

Hotel Gaia Royal se nachází na severu ostrova Kos, mezi městečky Marmari a Mastichari (cca 5 km). Do hlavního města Kos vzdáleného 18 km můžete dojet linkovým autobusem, který staví 500 metrů od hotelu. Letiště je vzdálené 11 km, asi 2 km od hotelu byl vybudován velký aquapark. Pláž je od hotelu vzdálená asi 350 metrů.

Kde se Gaia Royal nachází?

Gaia Royal leží na Kosu.

Vybavení

Areál hotelu Gaia Royal s hlavní budovou, zahradou a bungalovy vytváří pěknou prázdninovou vesničku, vybavenou vším potřebným. Součástí hlavní budovy je vstupní hala s recepcí, restaurace s terasou, lobby bar, 2 snack bary, dětský klub, malý obchod a konferenční místnost. V zahradě najdete 3 bazény s oddělenou částí pro děti a se skluzavkou, dětské hřiště a sluneční terasu s lehátky a slunečníky (zdarma). Osušky se půjčují za kauci. Za poplatek je možné využívat internetový koutek nebo wi-fi v lobby.

Pokoje

Pokoje hotelu Gaia Royal se dělí do několika kategorií, ze kterých si můžete vybrat. Standardní dvoulůžkové pokoje jsou situované do bungalovů a mají terasu nebo balkon, vlastní koupelnu s wc, satelitní TV, telefon, hudební kanál, miniledničku a individuální klimatizaci. Rodinné pokoje mají oddělenou ložnici. Zajistit si můžete i pokoje s výhledem a moře, případně levnější pokoje s méně příznivou polohou. Do rodinných pokojů se vejde až 5 lidí.

Pláž

Dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se od hotelu nachází cca 350 metrů, vzhledem k poloze jednotlivých bungalovů to ale můžete mít i mnohem blíž. Na pláži jsou k zapůjčení lehátka a slunečníky (za poplatek), zpoplatněný je i plážový bar.

Aktivity

Nabídka bezplatných sportů zahrnuje tenis, stolní tenis, plážový volejbal, basketbal, minigolf a fitness. Za poplatek je možné si zahrát biliár a elektronické hry, vyzkoušet vodní sporty na nedaleké pláži nebo si zajít na masáž. V hotelu funguje také půjčovna aut, takže pokud máte v plánu procestovat ostrov, můžete si dopravní prostředek půjčit zde. Děti budou nadšené z dětského hřiště, minizoo i z bazénu s vodopády, skluzavkou a hradem. Skvělé jsou také denní i večerní animační programy, užít si tu můžete i party u bazénu a na pláži (do 23 hodin).

Jídlo

All inclusive v hotelu Gaia zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Během odpoledne máte navíc nárok na kávu a čaj se zákuskem a na lehké občerstvení. Děti si během dne zase mohou dopřávat lahodnou zmrzlinu. Mezi 10:00 a 23:00 můžete čerpat také neomezené množství vybraných nealkoholických i alkoholických nápojů místní výroby.