Gaia Palace

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín
31.05.2020 - 05.06.2020 6 Letecky - Praha Bez stravy 14 190 Kč
VYBRAT TERMÍN
02.06.2020 - 14.06.2020 13 Letecky - Praha Bez stravy 19 590 Kč
VYBRAT TERMÍN

Hotel Gaia Palace nabízí prostorné rodinné pokoje, ve kterých se může ubytovat až pět lidí, je tedy nachystaný i na početnější rodiny. Navíc se nachází na klidném místě, ale zároveň poskytuje spoustu zábavy.

PRO VELKÉ RODINY

Součástí pobytu tu je bohaté all inclusive a zhruba půlkilometrová cesta vás dělí od krásné písečné pláže. Pro pohodovou dovolenou je tohle místo jako stvořené.


Poloha

Areál nedávno otevřeného hotelu Gaia Palace se rozkládá v těsném sousedství staršího komplexu Gaia Royal, asi 5 km od městečka Mastichari, 11 km od letiště a 18 km od hlavního města Kos. Hotel se nachází na severním pobřeží ostrova a cestou na pláž (500 metrů) můžete navštívit minimarket, minigolf nebo minizoo. Zhruba 2 km od hotelu najdete aquapark.

Kde se Gaia Palace nachází?

Gaia Palace leží na Kosu.

Vybavení

Hotelový komplex Gaia Palace se skládá z hlavní budovy a 13 dvoupatrových bungalovů, venku se dá odpočívat v zahradě nebo u jednoho z bazénů (3 pro dospělé i pro děti). Lehátka a slunečníky jsou zdarma, osušky se půjčují za poplatek. Součástí hotelu je vstupní hala s recepcí, restaurace, několik barů, TV místnost, sauna, whirlpool, krytý bazén, dětské hřiště, dětský koutek, hřiště na volejbal a tenisový kurt. Wi-fi je v lobby i na pokojích zdarma. V rámci all inclusive je možné navštívit i další hotely řetězce Gaia a dát si v nich něco k pití.

Pokoje

Součástí standardních dvoulůžkových pokojů je kromě velké postele také koupelna s wc, klimatizace, satelitní TV, telefon, trezor a lednička. Relaxovat můžete na balkoně/terase s výhledem na bazén a do přírody. Rodinné pokoje nabízejí dvě oddělené místnosti.

Pláž

Nejbližší pláž se nachází od hotelu 500 metrů, je písečná a vybavená záchody a sprchou. Využití lehátek, slunečníků a plážového baru je za poplatek. Pokud budete pokračovat po pobřeží dál, dostanete se na další pláž, kde sídlí centrum vodních sportů a restaurace.

Aktivity

V hotelu Gaia Palace máte spoustu možností bezplatné i placené zábavy. Bez dalších poplatků je možné si zahrát tenis, stolní tenis, basketbal a plážový volejbal, zajít si do fitness, vířivky a krytého bazénu nebo se zapojit do animačních programů pro děti i dospělé. Pronájem motorek v nedaleké půjčovně, vodní sporty na pláži a aquapark Lido (cca 2 km) jsou za poplatek. V okolí hotelu najdete také nákupní a zábavní možnosti, u hotelu je i dětské hřiště a minizoo.

Jídlo

All inclusive v hotelu Gaia Palace zahrnuje snídaně, pozdní snídaně, obědy, večeře, teplé i studené svačiny a zmrzlinu pro děti. Odpoledne si tu můžete dopřát kávu a čaj se zákusky, od 10:00 do 23:00 navíc nealkoholické i alkoholické nápoje místní výroby. Těšit se můžete hlavně na řeckou, italskou a asijskou kuchyni, děti tu mají vlastní bufet.