Gaia In Style

Gaia In Style je renovovaný hotel, který nabízí 56 pokojů, pěknou zahradu a příjemné prostředí v klidné části města, ale v docházkové vzdálenosti od barů, obchodů a restaurací.

MENŠÍ HOTEL POUZE PRO DOSPĚLÉ

V hotelu se mohou ubytovat pouze osoby starší 18 let - tomu odpovídá i vybavení hotelu. Hosté mají možnost využívat služby sesterského hotelu Gaia Village, určeného pro rodiny s dětmi.


Poloha

Pěkný renovovaný hotel Gaia In Style se nachází v letovisku Tigaki, na severu ostrova Kos, hned vedle sesterského komplexu Gaia Village. Centrum letoviska je vzdálené cca 300 metrů, stejně jako pěkná písečná pláž. Vzdálenosti do hlavního město Kos a na letiště jsou 11 km a 17 km.

Kde se Gaia In Style nachází?

Gaia In Style leží .

Vybavení

Součástí hotelu Gaia In Style, určeného jen pro dospělé, je recepce s trezory (pronájem za poplatek), restaurace, bar a bar u bazénu. Osvěžit se můžete v bazénu v zahradě. Lehátka a slunečníky je možné využívat zdarma. S hotelem sousedí sesterský komplex Gaia Village, jehož zařízení můžete také využívat, stejně jako bezplatné wi-fi připojení.

Pokoje

V hotelu Gaia In Style si můžete rezervovat dvoulůžkový nebo jednolůžkový pokoj. V obou typech pokoje najdete vlastní koupelnu s wc, balkon nebo terasu, telefon, satelitní TV a miniledničku. Čerstvý vzduch a pěkný výhled si můžete užívat na vlastním balkonu nebo terase.

Pláž

Příjemná písečná pláž s pozvolným vstupem do vody, který je vhodný i pro malé děti, se nachází jen 300 metrů od hotelu. Na pláži je možné si za poplatek pronajmout lehátko a slunečník, případně si vyzkoušet některý z nabízených vodních sportů.

Aktivity

Díky spolupráci se sesterským hotelem Gaia Village si návštěvníci Gaia In Style hotelu mohou zdarma zahrát nejen stolní tenis (přímo na místě), ale i fotbal, volejbal nebo basketbal (na hřišti v sesterském hotelu), případně se zapojit do animačních programů. Za poplatek je možné také zahrát si biliár nebo vyzkoušet vodní sporty na pláži, případně si půjčit auto, kolo nebo motorku pro cesty pro ostrově. Nejbližší nákupní a zábavní možnosti jsou od hotelu vzdálené jen několik desítek metrů.

Jídlo

All inclusive v hotelu Gaia In Style zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, malé svačinky v průběhu dne a také odpolední kávu a čaj. Mezi 10:00 a 23:00 můžete v hotelových barech čerpat neomezené množství nealkoholických i alkoholických nápojů místní výroby.