Fujairah Rotana

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín
18.08.2022 - 31.08.2022 14 Letecky - Praha All Inclusive 37 590 Kč (-28 %)
VYBRAT TERMÍN
07.10.2022 - 14.10.2022 8 Letecky - Praha Snídaně 29 120 Kč (-8 %)
VYBRAT TERMÍN

Chcete si užít pětihvězdičkovou dovolenou ve Spojených arabských emirátech, ale rušná města Dubaj a Abu Dhabi vás nelákají? Potom vyrazte do hotelu Fujairah Rotana v klidném emirátu Fujairah.

KLID A EXCELENTNÍ KUCHYNĚ

Tento resort je skvělý pro rodiny s dětmi i pro zamilované páry. Nabízí vlastní písečnou pláž, wellness & spa centrum a hlavně kuchařské služby té nejvyšší kvality.


Poloha

Hotel Fujairah Rotana se nachází ve východním emirátu Fujairah, pod vrcholky pohoří Al-Hadžar, na břehu Indického oceánu. Město Fujairah je vzdálené asi 45 km, cesta z mezinárodního letiště v Dubaji trvá dvě hodiny.

Kde se Fujairah Rotana nachází?

Fujairah Rotana leží ve Spojených arabských emirátech.

Vybavení

Hotelové vybavení zahrnuje vstupní halu s recepcí, hlavní (bufetovou) restauraci, restauraci na pláži, exotický bar (večerní program a živá hudba), plážový bar, bar u bazénu, kavárnu, směnárnu, konferenční místnost, obchod se suvenýry, lobby prostory a bazén (lehátka a slunečníky zdarma). Rodiče s dětmi jistě ocení dětský klub pro děti od 4 do 14 let a také hlídání dětí za poplatek. Ve společných prostorách funguje bezplatné wi-fi připojení, internet na pokoji si musíte připlatit.

Pokoje

Standardní dvoulůžkové pokoje jsou prostorné a mají interiéry zařízené v koloniálním stylu. Pokoje jsou klimatizované a vybavené kávovarem, telefonem, trezorem a satelitní televizí. Za poplatek můžete využít také minibar. Součástí každého pokoje je balkon nebo terasa a vlastní koupelna s wc. Ve dvoulůžkovém pokoji se mohou ubytovat až 2 dospělí a 2 děti.

Pláž

Hotel Fujairah Rotana stojí přímo na pobřeží Indického oceánu, u krásné písčité pláže. Lehátka a slunečníky na pláži mohou hosté hotelu využívat zdarma.

Aktivity

V hotelu Fujairah Rotana si užijete množství individuálních aktivit i sportů a zábavy pro páry nebo pro skupiny. Zdarma například fitness, biliár, plážový volejbal nebo nemotorizované vodní sporty, za poplatek pak tenis, potápění a výběr motorizovaných vodních sportů. Hotel se pyšní luxusním wellness centrem Spa The Zen se 17 relaxačními místnostmi - za poplatek si tak můžete dopřát božské rozmazlování. O děti se vám mezitím postarají zkušení zaměstnanci v dětském klubu.

Jídlo

Vybrat si můžete ze tří různých typů stravování - snídaní, polopenze a all inclusive. All inclusive zahrnuje tři hlavní jídla formou bufetu s kávou a čajem, alkoholické nápoje v hlavní restauraci a v baru Tropicana u bazénu (11:00-23:00) a také vybrané druhy minerálních vod, alkoholických a nealkoholických nápojů (včetně piva a vína) servírované ve vybraných restauracích.