Flower Hotel & Spa

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Krásné ubytování pro romantiky a milovníky květin nabízí v albánské Drači pětihvězdičkový Flower Hotel & Spa. Pokud si potrpíte na hotely vonící novotou, tady se vám bude líbit.

HOTEL PLNÝ KVĚTIN

Hotel nabízí vlastní bazén s barem, a la carte restauraci s terasou, pěkné spa centrum nebo prostornou lobby s odpočinkovými zónami. Milovníci kvalitního relaxu budou z Flower Hotelu nadšení.


Poloha

Flower Hotel & Spa stojí v klidné oblasti Golem, asi 250 metrů od pláže. Od centra města Durres (Drač), největšího přístavu Albánie, je hotel vzdálený asi 14 km. Cesta na mezinárodní letiště v Tiraně nezabere ani hodinu (45 km).

Kde se Flower Hotel & Spa nachází?

Flower Hotel & Spa leží v Albánii.

Vybavení

Součástí pětihvězdičkového komplexu Flower Hotel & Spa je 24hodinová recepce se směnárnou, hlavní restaurace, a la carte restaurace s terasou, lobby s barem, venkovní bazén s dětskou částí, bar u bazénu, prádelna a krásné wellness centrum. Hotel zprostředkovává také zapůjčení aut. Wi-fi je v areálu zdarma.

Pokoje

Pokoje hotelu Flower jsou klimatizované a vybavené pohodlnými postelemi, plochou satelitní TV, stolem, lednicí, trezorem, vlastním sociálním zařízením a za příplatek také minibarem. K některým pokojům patří balkon s výhledem do okolí nebo na moře. Pokoje je možné dovybavit až dvěma přistýlkami.

Pláž

K pláži Golem, která má na délku několik kilometrů a táhne se až k přístavu ve městě Durres, to je cca 250 metrů. Pláž je písečná, denně uklízená, s pozvolným vstupem do vody. Hotel má svou vlastní část s lehátky a slunečníky zdarma. Na pláži je možné si zahrát volejbal, nakoupit občerstvení a suvenýry nebo si vyzkoušet adrenalinové zážitky v centru vodních sportů.

Aktivity

Máte rádi vodní a plážové aktivity? Pak budete spokojení. Ať už ranní běh po pláži, odpolední parasailing nebo večerní beach volejbal s přáteli, tady se nudit určitě nebudete. Pro ty, kteří mají raději relaxační dovolenou, je v hotelu připravené spa a wellness centrum se saunou, jacuzzi a masážním salonem. Večery můžete trávit u bazénu s živou hudbou, pro děti je nachystané dětské hřiště v zahradě.

Jídlo

Stravovat se v hotelu Flower můžete formou polopenze nebo plné penze (bufet), v hotelu funguje také a la carte restaurace. Nápoje (kromě vody) se platí zvlášť.