Eurostars

Jste rádi v centru dění a milujete výhledy na pulzující město? V luxusním panamském hotelu Eurostars si jich užijete víc než dost.

STŘEŠNÍ BAZÉN S VÝHLEDEM

Tento moderní hotel z roku 2011 je ideální základnou pro poznávání Panamy, ale nabízí vám i koupání na střeše nebo relaxaci v útulném spa centru.


Poloha

Hotel Eurostars se nachází v Panama City, hlavním městě Panamy, jen pár kroků od finančního centra města. Za nákupy, jídlem a zábavou to tak máte kousek, jen pár desítek metrů vás dělí od nejbližší zastávky metra, která vás spojí se zbytkem metropole. Vzdálenost na letiště je 22 km.

Kde se Eurostars nachází?

Eurostars leží v Panamě.

Vybavení

Součástí pětihvězdičkového hotelu Eurostars je 24hodinová recepce, a la carte restaurace, snídaňová restaurace ve 26. patře, koktejlový bar, počítačový koutek, 9 konferenčních místností, kasíno a fitness centrum. K odpočinku slouží relaxační spa zóna se saunou, vířivkou a tureckými lázněmi, na střeše hotelu je umístěný bazén s lehátky a slunečníky, odkud je úžasný výhled na finanční centrum Panama City.

Pokoje

Pokoje hotelu Eurostars jsou prostorné a zdejší postele vám poskytnou nebeský zážitek. Součástí vybavení každého pokoje je obrovská koupelna, stůl, trezor, TV a telefon. Pokoje jsou dekorované v zemitých přírodních tónech, aby pro váš pobyt navodily co nejpříjemnější atmosféru klidu a relaxace.

Pláž

Poblíž hotelu se nenachází žádná pláž, ale k osvěžení můžete využít soukromý bazén na hotelové střeše.

Aktivity

V hotelu Eurostars si můžete užít kvalitní odpočinek při svých obchodních cestách a vychutnat si zdejší kuchyni. Místo pro stylovou relaxaci vám poskytne moderní spa centrum, ale hlavně střešní bazén s úžasným výhledem na Panama City. Můžete se tu koupat, opalovat na lehátku, číst si nebo si na terasu vzít osvěžující koktejl. Z prakticky situovaného hotelu můžete vyrážet za nákupy do města (třeba do Allbrook Mall) nebo si můžete objednat soukromou tour po Panama City nebo plavbu po Panamském průplavu.

Jídlo

Součástí pobytu v hotelu Eurostars jsou snídaně formou bohatého bufetu, který je šitý na míru chutím evropských návštěvníků. Načerpejte ze zdejších švédských stolů energii na celý den.