Espana

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Ochotný personál, moderní ubytování, skvělé jídlo i originálně řešenou venkovní restaurací, to vše nabízí na albánském pobřeží hotel Espana.

NA DOVOLENOU S MAZLÍČKY

Hotel je unikátní také v tom, že vám dovolí přivézt si vašeho zvířecího miláčka. Pokud hledáte kombinaci pěkného místa, dobrého servisu a rozumné ceny, jste tu správně.


Poloha

Příjemný hotel Espana se rozkládá přímo na pláži v oblasti Golem, necelých 10 km od centra města Durres (Drač) s jeho slavnými historickými památkami. Mezinárodní letiště v Tiraně je vzdálené cca 35 km. Hotel Espana je skvělým místem, odkud můžete poznávat krásy střední Albánie a zejména pobřeží Jaderského moře.

Kde se Espana nachází?

Espana leží v Albánii.

Vybavení

Hotel Espana nabízí svým hostům celkově pouhých 22 pokojů, takže se můžete těšit na klidnou dovolenou bez davů lidí, zato si s sebou můžete vzít svého domácího mazlíčka. Hotel je vybavený barem, restaurací, bankomatem, lounge barem s TV a v celém areálu se můžete připojovat na wi-fi zdarma. V zahradní restauraci se podávají plody moře a italské speciality, najíst se můžete také v restauraci hotelu Bleart (cca 5 minut chůze). V hotelu vám zajistí i zapůjčení auta na výlety po okolí.

Pokoje

Pokoje hotelu Espana jsou klimatizované a vybavené klimatizací, wi-fi pokrytím, vlastním sociálním zařízením, fénem, trezorem, minibarem a kabelovou televizí. Z pokojů je výhled do zahrady, do hor nebo na moře, k některým patří také balkon. Za příplatek je možné si zajistit rodinný pokoj.

Pláž

Několik kilometrů dlouhá písečná pláž se táhnu z Golemu do centra Durresu a hotel Espana byl vybudován přímo na ní. Vstup do moře je pozvolný, na pláži funguje centrum vodních sportů a před hotelem se nacházejí lehátka a slunečníky, které můžete využívat zdarma.

Aktivity

V hotelu Espana máte možnost se zabavit například hraním ping-pongu, kdo má rád vodu a vše, co s ní souvisí, ocení možnost vodních sportů a rybaření za poplatek. Pro děti jsou ve společenských prostorách nachystané knihy a DVD. Albánie je skvělou zemí pro cestování a poznávání netradiční kultury i přírodních krás, proto byste rozhodně neměli promeškat ani tuto příležitost.

Jídlo

Hoteloví zaměstnanci jsou schopní pro vás zajistit dětská jídla nebo potraviny z dovozu (za poplatek), na vyžádání můžete dostat i speciální měnu. Restaurace nabízí speciality albánské kuchyně i lahodnou pizzu.