Hotel Elphistone Resort Marsa Alam

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Pokud se na své dovolené chcete hlavně potápět, šnorchlovat a užívat si čisté moře s překrásným podvodním životem, v hotelu Elphistone jste na správné adrese.

U VYHLÁŠENÉHO ÚTESU

Kromě krásného a klidného prostředí láká tento hotel své návštěvníky také na příjemný personál, prostorné pokoje a kvalitní kuchyni. Je vhodný také pro návštěvníky s handicapem.


Poloha

Hotel Elphistone leží u stejnojmenného korálového útesu, 26 km severně od města Marsa Alam. Mezinárodní letiště je od hotelu vzdálené necelých 40 km. Do Hurghady a do Údolí králů to je z hotelu přibližně stejně daleko - 270 a 230 km.

Kde se Hotel Elphistone Resort Marsa Alam nachází?

Hotel Elphistone Resort Marsa Alam leží v Egyptě v Marsa Alam.

Vybavení

Oblíbený hotel Elphistone nabízí svým hostům přátelskou atmosféru a milou, ochotnou obsluhu. Mezi vybavení patří vstupní hala s recepcí, bankomatem a směnárnou, hlavní restaurace, a la carte restaurace, několik barů, nákupní galerie, konferenční místnost, minimarket, diskotéka, kadeřnictví a salon krásy. Ke sportovnímu vyžití slouží bazény (3 pro dospělé, 2 pro děti), najdete tu i prostor na tenis, fotbal, posilování… Lehátka a slunečníky v pěkné zahradě okolo bazénů jsou k využití zdarma. Za poplatek se můžete v prostorách recepce, v lobby nebo u sebe v pokoji připojovat na wi-fi, k dispozici je i internetový koutek. Pro dospělé je oblíbeným místem venkovní stan s vodní dýmkou.

Pokoje

Pěkně zařízené pokoje hotelu Elphistone jsou individuálně klimatizované a vybavené vlastním sociálním zařízením (koupelna se sprchou nebo vanou, wc), telefonem, fénem, satelitní televizí, bezpečnostní schránkou a za poplatek také minibarem. Ke každému pokoji patří také balkon nebo terasa. Dětskou postýlku je možné na vyžádání zajistit zdarma. Za příplatek si můžete objednat superior pokoj, bungalov nebo rodinný pokoj se dvěma ložnicemi. Hotel také disponuje řadou bezbariérových pokojů pro handicapované klienty.

Pláž

Hotel má soukromou písečnou pláž s velice pozvolným vstupem do moře, do laguny se dostanete buď přes korálové podloží (doporučujeme boty do vody), nebo přes 700 metrů dlouhé molo. Na pláži jsou hostům zdarma k dispozici lehátka, slunečníky a osušky, stejně jako sprchy a plážový bar. Zdejší korálový útes Elphistone je skvělým místem pro potápění a šnorchlování.

Aktivity

Během pobytu v hotelu Elhistone si můžete vyzkoušet nejrůznější aktivity - pravidelní animační programy (přes den i večer), tenis, stolní tenis, plážový volejbal, fotbal či fitness, za příplatek také biliár, saunu, jacuzzi, parní lázeň, vodní sporty na pláži nebo jízdu na koni či na velbloudu. Večer se můžete těšit na diskotéku. Pro děti tu je dětský klub a bazén, hřiště a speciální programy. Hotel se nachází blízko známé pláže Abu Dabbab, kde můžete pozorovat vzácné želvy a pestrobarevný podmořský život.

Jídlo

V rámci all inclusive získáte každý den chutnou snídani, oběd a večeři formou bufetu, celodenní malé svačinky a také odpolední kávu či čaj se zákuskem. V době mezi 8:00 a 24:00 si můžete dopřát místní nealkoholické nápoje, od 11:00 do 23:00 i ty alkoholické. Víno se podává pouze během obědů a večeří. Jednou za pobyt si můžete zdarma zajít na jídlo do rybí restaurace, je nutná rezervace předem.