Hotel Zee Brayaka Lagoon

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Jste mladý pár, ať už s dětmi nebo bez, a hledáte pro svou dovolenou místo, kde byste se mohli setkat s dalšími mladými lidmi? Hotel Zee Brayka Lagoon je zaměřený hlavně na mladou klientelu, kterou potěší třeba diskotékami na pláži nebo pouštními party.

Pro mladou klientelu

To ale zdaleka není konec. Večer můžete kromě diskotéky navštívit také letní kino, přes den vás potěší široká nabídka sportovních aktivit, jako je fotbal, basketbal, šipky, fitness nebo stolní tenis. Kvalitní lázně jsou samozřejmostí.


Poloha

Hotel Brayka Lagoon tvoří nejjižnější část komplexu Zee Brayka, který se skládá ze tří resortů. Areál přiléhá k dlouhé písčité pláži v zátoce, která nabízí mělké vody pro děti i korálový útes pro milovníky potápění a šnorchlování. Celý komplex je vzdálený asi 20 km od městečka Marsa Alam a 53 km od letiště.

Kde se Hotel Zee Brayaka Lagoon nachází?

Hotel Zee Brayaka Lagoon leží v Egyptě v Marsa Alam.

Vybavení

Hostům hotelu se nabízí skutečně široká škála vybavení a prostorů, které mohou během svého pobytu využívat. Patří k nim například recepce, lobby (wi-fi za poplatek), hlavní restaurace, 3 restaurace a la carte, několik barů (i na pláži a u bazénu), velký venkovní bazén a dva dětské bazény se skluzavkami. Kromě toho tu funguje dětský klub, lékárna, prádelna, internetový koutek, wi-fi připojení, směnárna, tiskové služby, fitness a SPA centrum.

Pokoje

Moderní klimatizované pokoje mají vždy vlastní balkon či terasu, ze kterých máte krásný výhled na moře či bazén. Součástí ubytování je vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou, wc, fén), telefon, trezor, satelitní televize a minibar (jeho využití je zpoplatněné). Pokud potřebujete přistýlku, v rodinném pokoji můžete mít hned dvě, zatímco do standardního pokoje se dá umístit jen jedna.

Pláž

Přímo u areálu hotelu Brayka Lagoon najdete část krásné písčité pláže, která se v celé své délce táhne více než kilometr daleko. Na pláži se nacházejí sprchy a bar, které můžete zdarma využívat, stejně jako lehátka, slunečníky a osušky. Pláž má korálové podloží, takže je skvělou základnou pro šnorchlování a potápění.

Aktivity

V Brayka Lagoon se rozhodně nebudete nudit. Jak název napovídá, užijete si tu zejména vodní radovánky, a to nejen v teplých vodách Rudého moře (k hotelu patří vlastní potápěčské centrum), ale díky velkému venkovnímu bazénu se skluzavkami a dvěma dětským bazénům (taktéž se skluzavkami) i přímo v areálu. Kromě plážového volejbalu a tenisu si tu můžete zahrát i basketbal, fotbal, šipky nebo stolní tenis. Po cvičení ve fitness centru vám přijdou k duhu masáže ve SPA (zpoplatněné). Dámy si užijí služeb salónu krásy, pánové zase biliár a pro děti tu je dětský klub. Celá rodina se může zapojit do animačních programů nebo si zajít do letního kina. Hotel se hodně zaměřuje zejména na mladou klientelu, pro kterou zkušení DJs pouštějí nejnovější hudební hity na pláži i při “pouštních party”.

Jídlo

Díky all inclusive stravování si každý den vychutnáte tři hlavní jídla (snídaně, obědy a večeře se odehrávají formou bufetu), lehké občerstvení během dne, odpolední čaj nebo kávu a vybrané alkoholické či nealkoholické nápoje místní výroby, které vám v egyptských teplotách jistě udělají dobře.