Hotel Pensee Royal Garden Resort

Potápění patří v Egyptě k nejoblíbenějším činnostem. V hotelu Pensée Royal Garden patří k vybavení kromě potápěčského centra také centrum surfovací a aquacentrum.

Pro potápěče i surfaře

V příjemném prostředí laděném do světlých pouštních tónů si skvěle pochutnáte na lahodných drincích, bohatém bufetu, italské kuchyni i vodních dýmkách v beduínském stanu.


Poloha

Příjemný hotel Pensee Royal Garden Resort (dříve Pensée Azur Resort) leží u dlouhé písečné pláže, na klidném a odlehlém místě. Městečko El Quseir najdete ve vzdálenosti 23 km, letiště Marsa Alam je necelých 60 km daleko. Do El Quseiru se dvakrát týdně dostanete zpoplatněným hotelovým autobusem.

Kde se Hotel Pensee Royal Garden Resort nachází?

Hotel Pensee Royal Garden Resort leží v Egyptě v Marsa Alam.

Vybavení

V Pensée Royal Garden Resortu určitě nebudete trpět hlady ani žízní. Využívat tu můžete hned 5 barů a 3 restaurace (hlavní, italskou a plážovou s mezinárodním obědovým bufetem). Kromě toho tu najdete divadlo, bankomat, kliniku, klub pro zdraví, dětský klub, beduínský stan s vodními dýmkami, směnárnu, lékárnu, diskotéku, nákupní pasáž, několik bazénů (2 venkovní, 2 dětské, 1 vnitřní), potápěčské centrum, surfovací a aqua centrum. Na recepci můžete zdarma využívat hotelový trezor, objednat si limuzínu, připojit se na wi-fi nebo se informovat o probíhajících animačních programech.

Pokoje

Pokud máte rádi vkusné pokoje v pěkných barvách, v Pensée Royal Garden se budete cítit dobře. Standardní dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají klimatizaci, vlastní koupelnu se záchodem, televizi, fén, minibar a sadu pro přípravu čaje a kávy. Za příplatek si můžete zařídit bydlení v rodinném pokoji se dvěma oddělenými ložnicemi nebo v jednolůžkovém pokoji. Na areál hotelu či na moře se můžete dívat z vlastního balkonu/terasy. Hotel nabízí také tři pokoje pro handicapované klienty.

Pláž

K hotelu patří krásná dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, kde panují skvělé podmínky nejen pro děti, ale i pro potápěče a šnorchlaře. Kvůli korálu je vhodné brát si obuv do vody. Na pláži je situovaný malý bar, kam si můžete chodit pro lahodné drinky a drobné občerstvení, dále tu najdete lehátka, slunečníky, plážové osušky a sprchy.

Aktivity

Při pobytu na pobřeží Rudého moře si v hotelu Pensée Royal Garden užijete spoustu zábavných aktivit. V rámci all inclusive pobytu máte možnost si zdarma zahrát biliár, tenis, plážový volejbal a ping-pong nebo si zajít do fitness centra. Vodní sporty včetně potápění, využití sauny, páry, jacuzzi, masáží a wi-fi nebo pevného internetu jsou za poplatek.

Jídlo

Hotelové all inclusive zahrnuje plnou penzi formou bufetu (snídani, oběd a večeři), k tomu lehké občerstvení během dne, odpolední kávu či čaj a zákusek, pro děti navíc spoustu lahodné zmrzliny. Od 10:00 až do 24:00 si můžete ve zdejších barech dopřát místní rozlévané nápoje, a to nealkoholické i alkoholické.